Rózne

Niezwykły resort Saint Lucia z widokiem na góry i ocean i basenem infinity!

Oferta od , 3. cze. 2020 17.06

Marzyliście kiedyś o tym, żeby o poranku budził Was szum morza, a Wasz pokój miał widok na góry wynurzające się z nieskazitelnie błękitnej wody? W takim razie koniecznie odwiedźcie wyspę Saint Lucia, na której położony jest ten karaibski resort.

Niezwykły resort Saint Lucia z widokiem na góry i ocean i basenem infinity! - 16

Niezwykły resort Saint Lucia z widokiem na góry i ocean i basenem infinity! - 14

Jade Mountain resort to uosobienie karaibskich snów. Z pokoi roztacza się widok na Morze Karaibskie i wulkaniczne góry. Stamtąd już tylko rzut kamieniem są dwie białe piękne plaże, rafa koralowa oraz historyczne plantacje, na których rosną organiczne produkty i należące do resortu.

Niezwykły resort Saint Lucia z widokiem na góry i ocean i basenem infinity! - 12


Niezwykły resort Saint Lucia z widokiem na góry i ocean i basenem infinity! - 10

W resorcie każdy z gości ma do wyboru jeden z wielu niesamowitych dużych pokoi, wplatających się niemalże wprost w naturalne otoczenie. Do tego w pokojach dostępny są baseny infinity, z których możecie patrzeć wprost na Morze Karaibskie. Baseny Infinity to ważna designerska część resortu. Każdy z nich wyróżnia się unikalnym kształtem i kolorem i mierzy od 30 do 80 m2 i pasują do różnych stylów i kategorii pokoi: GALAXY, SUN, MOON i STAR. I co najlepsze - baseny mienią się kolorami w nocy!

Niezwykły resort Saint Lucia z widokiem na góry i ocean i basenem infinity! - 8

Niezwykły resort Saint Lucia z widokiem na góry i ocean i basenem infinity! - 6

W hotelu do dyspozycji gości jest również butikowe SPA i studio fitnes. Majordomus służy również pomocą przez cały pobyt. Do tego w pobliskim siostrzanym resorcie Anse Chastanet każdy może udać się do restauracji, baru, galerii sztuki, SPA, wypożyczyć rower, ponurkować czy skorzystać z innych sportów wodnych.

Niezwykły resort Saint Lucia z widokiem na góry i ocean i basenem infinity! - 4

Pokoje są wyposażone w łóżka o rozmiarach King Size. Do dyspozycji w każdym z nich znajduje się podstawowe wyposażenie takie jak lodówka, suszarka, żelazko, szlafroki itp., a w pokojach z kategorii SUN i GALAXY dodatkowo regał z winem.

Niezwykły resort Saint Lucia z widokiem na góry i ocean i basenem infinity! - 2

Pokoje celowo nie posiadają żadnych technologii - nie znajdziecie tutaj radia, telefonu czy telewizora. Na życzenie gości można jednak uzyskać WiFi oraz dobry zasięg telefoniczny, dobrze jednak poinformować o tym wcześniej. We wspólnych pomieszczeniach goście są proszeni o nie korzystanie z telefonów, żeby móc w pełni rozkoszować się niezmąconym spokojem tego miejsca.

Niezwykły resort Saint Lucia z widokiem na góry i ocean i basenem infinity!

Ceny za nocleg wahają się w zależności od sezonu oraz rodzaju pobytu: można zarezerwować np. pakiety dla nowożeńców czy entuzjastów nurkowania. Standardowy nocleg dla dwóch bez wyżywienia waha się między 1220 - 3280 $ w sezonie. Ceny nie najniższe, ale raz w życiu spełnić takie marzenia warto ;)

Niezwykły resort Saint Lucia z widokiem na góry i ocean i basenem infinity!