Rózne

Noclegi pośród rafy koralowej - niesamowita Reefsuite!

Oferta od , 3. kwi. 2021 14.30

Morze Koralowe, miliony ryb, żółwi i innych wspaniałych stworzeń - to właśnie miejsce, gdzie znajduje się Rafa Koralowa. Jeśli zachwycają Was takie okolice to zachwyćcie się także noclegami pośród rafy koralowej!

Reefworld to platforma zacumowana na Morzu Koralowym, która oferuje wiele atrakcji. Jedną z nich jest noc na pokładzie albo lepiej - noclegi w Reefsuite pod pokładem z oszałamiającymi widokami na Wielką Rafę Koralową.

Wyprawa w to miejsce zaczyna się od rejsu przez Wyspy Whitsunday, aby dostać się na Hardy Reef około godziny 11 rano, by następnie zjeść lunch wkrótce po tym, jak będziecie mieć możliwość lotu helikopterem, snorkelingu, nurkowania lub pływania w błękitnych morskich wodach.

Wieczorem można podziwiać wspaniały zachód słońca, delektując się przy rozgwieżdżonej kolacji na górnym pokładzie, a następnie można udać się do swojego pokoju, aby obejrzeć wspaniałe życie morskie rafy koralowej.

Podwodne pokoje mają okna w ścianach i podłodze, dzięki czemu ma się niesamowite widoki na ryby i inne zwierzęta wodne. Zasypiacie podziwiając ten widok, a także budzicie się przy nim, zanim udacie się na pyszne śniadanie.

Na wycieczkę w to miejsce warto wziąć oprócz podstawowych rzeczy także strój kąpielowymi, kapelusz, krem z filtrem przeciwsłonecznym, aparat lub telefon, lekką kurtką lub sweter oraz gotówkę / kartę kredytową na wszelkie opcjonalne zajęcia, w których będziecie chcieli wziąć udział.

Szczegóły:

  • Wyjątkowe zakwaterowania oraz malowniczy rejsu przez Whitsundays
  • Dostępne są dwa pokoje podwodne (w opcji king double lub twin single)
  • Każdy pokój wyposażony jest w pościel najwyższej jakości, przeszkloną łazienkę i widoki od podłogi do sufitu na spektakularny podwodny świat Wielkiej Rafy Koralowej.
  • Wszystkie posiłki, w tym śniadanie, poranna i popołudniowa herbata, obiad i kolacja
  • Wszystkie napoje, w tym piwo i wino (koktajle i alkohole za dodatkową opłatą)
  • Niezapomniane doznania kulinarne pod gwiazdami
  • Atrakcje na rafie, w tym prywatna wycieczka z rurką z przewodnikiem i wycieczka półpodwodna
  • Dostęp do podwodnego obserwatorium
  • Zajęcia fakultatywne (koszt własny): nurkowanie

Sprawdźcie tutaj!

Wielka Rafa Koralowa to największy na świecie system raf koralowych położony na Morzu Koralowym, u wybrzeży Queensland w Australii. Rafa ma powierzchnię około 344 400 kilometrów kwadratowych, rozciąga się na ponad 2300 kilometrów i składa się z ponad 2900 pojedynczych raf i 900 wysp.

Noclegi pośród rafy koralowej - niesamowita Reefsuite! - 8

Noclegi pośród rafy koralowej - niesamowita Reefsuite! - 6

Noclegi pośród rafy koralowej - niesamowita Reefsuite! - 4

Noclegi pośród rafy koralowej - niesamowita Reefsuite! - 2

Noclegi pośród rafy koralowej - niesamowita Reefsuite!

Noclegi pośród rafy koralowej - niesamowita Reefsuite!