Rózne

Nowa praca marzeń! Zostań barmanem w pływającym barze na Jamajce!

Oferta od , 28. maj. 2019 9.40

Błękitne wody oceanu dookoła, pelikany czekają na jedzenie, a Ty jako barman serwujesz gościom drinki. Czy wspomnieliśmy już, że jesteś na rajskich Karaibach? Brzmi jak piękny sen, ale może stać się rzeczywistością! Pływający bar na Jamajce poszukuje barmana i może zostaniesz nim Ty?


To właśnie Floyd's Pelican Bar - przyszłe miejsce pracy barmana. Miejsce zostało okrzyknięte jednym z najbardziej oryginalnych lokali i wcale nas to nie dziwi - znajduje się na wodach Morza Karaibskiego i serwuje rewelacyjne drinki. Goście płyną do niego łódką, by cieszyć się miło spędzonym czasem wśród fal. Bycie barmanem w takim miejscu to niezła fuszka!

Obecnie lokal poszukuje barmana, który przez tydzień przejmie obowiązki właściciela baru, Floyda i będzie zajmował się gośćmi. Ten od 18 lat sam prowadzi bar i należy mu się nieco odpoczynku. Biuro podróży Virgin Holidays opłaci nowego barmana, a Floyd będzie mógł pojechać na wakacje. Jak czytamy w ogłoszeniu, biuro opłaca bilety lotnicze oraz zakwaterowanie na siedem nocy. A barman będzie mógł serwować drinki w znakomitym barze, który kochają Instagramowicze.


Jakie są wymagania do tej pracy? Gotowość do pracy, otwartość, dobry gust muzyczny, wielozadaniowość. Dlaczego? Należy zagadywać klientów, wcielać się w DJ-a i dokarmiać pelikany! Dla nas to sama przyjemność! Podania możecie składać tutaj.


Jeśli nie zostaniecie barmanem, nic straconego! Zawsze możecie polecieć na Jamajkę na urlop albo inne karaibskie państwo :)

Oferty na Karaiby

Egzotyka z biur podróży


A już niedługo będziemy mieć swoje własne Karaiby w Polsce.

Nowa praca marzeń! Zostań barmanem w pływającym barze na Jamajce!


Nowa praca marzeń! Zostań barmanem w pływającym barze na Jamajce!