Rózne

Obierzcie kurs na Szwecję! Oto wyspa z latarnią morską na wynajem dla 18 osób!

Oferta od , 19. paź. 2020 19.07

Chcielibyście się wybrać gdzieś na odludzie? Zbierajcie zatem grupę 18 znajomych lub całą rodzinę i wybierzcie się na szwedzką wyspę, która będzie tylko do Waszej dyspozycji. Na miejscu także macie dla siebie również latarnię morską!


Wyspa o której mowa to Hamneskär z latarnią Pater Noster u zachodniego wybrzeża Szwecji. Niegdyś było to miejsce zamieszkania latarnika i jego rodziny. Teraz grupa profesjonalistów z branży hotelarskiej przekształciła go w butikowy kompleks hotelowy z restauracją i barem.


Wypoczynek tutaj jest naprawdę wygodny. Stylowo urządzone wnętrza, wyszukane meble oraz co najważniejsze - niesamowite widoki! Tego goście mogą spodziewać się na miejscu.Obiekt może pomieścić łącznie 18 osób. Można wynająć go w całości, ale także pojedynczy pokój jeśli akurat nie uda nam się zebrać takiej grupy na wspólną podróż. Pobyt obejmuje śniadanie, wycieczkę z przewodnikiem po wyspie, wizyty w latarni morskiej, możliwość łowienia ryb na kolację oraz dostęp do jacuzzi wypełnionych ciepłą wodą morską. Wyspa jest idealna dla spacerowiczów i rowerzystów, samochody są tutaj zabronione.Ceny noclegu zaczynają się od 3250 SEK (1434 PLN). Dodatkowo można, a wręcz trzeba zarezerwować transport do / z Koön i Rönnäng. Cena za osobę wynosi od 750 SEK (330 PLN). Zainteresowani mogą zarezerwować nocleg bezpośrednio na stronie wyspy tutaj.Jeśli szukacie innych miejsc, do których możecie wyjechać i nie będzie żadnych innych gości, zerknijcie również do tej listy!


Obierzcie kurs na Szwecję! Oto wyspa z latarnią morską na wynajem dla 18 osób!

Obierzcie kurs na Szwecję! Oto wyspa z latarnią morską na wynajem dla 18 osób!