Rózne

OH! MY! GOD! Kawiarnia Central Perk z "Przyjaciół" powstała w Egipcie!

Oferta od , 10. lip. 2020 9.10

Nigdy byście nie zgadli, że Przyjaciele mogą trafić aż do Egiptu! To prawda, kawiarnia Central Park powstała właśnie tam.

Central Perk Egypt został urządzony niemal tak samo jak w serialu, są tam pomarańczowe sofy, podobny blat, menu na tablicach kredowych, taki sam serwis i kubki do kawy oraz oczywiście słynne okno Central Perk.


W połączeniu z podobnymi dekoracjami „prawdziwego” Central Perku znajdziemy tu pamiątki obsady "Przyjaciół", ich zdjęcia, a nawet gitarę w stylu Phoebe na ścianie, a do odkrycia jest jeszcze więcej!


Menu w egipskim Central Perk to kolejny plus. Można zamówić tu posiłki, a także przekąski, napoje bezalkoholowe i koktajle mleczne, burgery, smażonego kurczaka, hot dogi, kiełbaski, frytki, kanapki (jedna dla Joeya), słodkie przysmaki , ciasta, babeczki i więcej.


Kawiarnia znajduje się w Port Said w słonecznym Egipcie i możecie zobaczyć, jak fajnie wygląda w środku na jej Instagramie oraz Facebooku.


Central Perk Egypt niedawno otworzył się ponownie po zamknięciu podczas pandemii koronawirusa i podejmuje odpowiednie środki zapobiegawcze dla gości, w tym dystans społeczny, pomiar temperatury i sterylizacja łazienki po użyciu i czyszczeniu kawiarni - Monika byłaby dumna!


OH! MY! GOD! Kawiarnia Central Perk z "Przyjaciół" powstała w Egipcie!