Rózne

Oto jeden z najpiękniejszych polskich 5* hoteli!

Oferta od , 27. gru. 2020 15.36

Jeszcze 10-15 lat temu Polska była egzotycznym krajem jeśli chodzi o turystykę. Za granicą myślano o nas jak o pustkowiu, gdzie nie ma ani dobrych restauracji ani dobrych hoteli. Cóż, to nigdy nie było prawdą, ale od lat nasza baza hotelowa z pewnością się powiększyła. Najważniejsze jednak, że zwiększa się nie tylko ilość, ale też jakość! Mamy obecnie mnóstwo godnych polecenia obiektów o standardzie światowym, wiele z nich prezentujemy wam codziennie. A oto jeden z nich!

Oto jeden z najpiękniejszych polskich 5* hoteli! - 20


Wygląda jak na Santorini albo Zakynthos, prawda? To 5* Heron Live Hotel Marina and SPA, znajduje się on w Gródku nad Dunajcem, ok 50 km od Krynicy-Zdroju.

Oto jeden z najpiękniejszych polskich 5* hoteli! - 18

Obiekt posiada własne centrum spa i wannę z hydromasażem. Jest tu również odkryty basen, zaplecze do uprawiania sportów wodnych oraz doskonała restauracja.

Oto jeden z najpiękniejszych polskich 5* hoteli! - 16


Ocena na Bookingu to aż 9,3/10! W Google obiekt oceniany jest na 4,7/5 a w Tripadvisor 4,5/5.

Obiekt jest doskonale zlokalizowany w dolinie Dunajca, w miejscu gdzie tworzy się przełom objęty od zachodu łagodnym pasmem Beskidu Wyspowego, a od wschodu Pogórzem Rożnowskim.

Oto jeden z najpiękniejszych polskich 5* hoteli! - 14


Właściciele obiektu zapewniają, że to goście zawsze stoją na pierwszym miejscu. Szklane ściany mają natomiast przybliżać gości do natury, by ci mogli obserwować pobliski las, rzekę oraz góry.

Oto jeden z najpiękniejszych polskich 5* hoteli! - 12


No ale cena robi swoje. Za weekend w tym miejscu zapłacicie 1518 zł za pokój (czyli 759 zł za osobę). Sylwester to koszt 3465 zł za 2 osoby za 3 noce. Piękne miejsce, warte odwiedzenia, może na jakąś okazję typu zaręczyny lub rocznica?

ZOBACZ HOTEL

Oto jeden z najpiękniejszych polskich 5* hoteli! - 10

Oto jeden z najpiękniejszych polskich 5* hoteli! - 8

Oto jeden z najpiękniejszych polskich 5* hoteli! - 6

Oto jeden z najpiękniejszych polskich 5* hoteli! - 4

Oto jeden z najpiękniejszych polskich 5* hoteli! - 2

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Oto jeden z najpiękniejszych polskich 5* hoteli!

Oto jeden z najpiękniejszych polskich 5* hoteli!