Rózne

Pij gin i podróżuj po świecie! I jeszcze Ci za to zapłacą!

Oferta od , 21. sie. 2018 19.22

Gin to wprawdzie nie to samo, co piracki rum, ale taką ofertą nie pogardzi chyba nikt. Słynna marka ginu Bombay Sapphire współpracująca z międzynarodową firmą hotelarską Inception Group poszukuje dwóch utalentowanych koneserów ginu, którzy dodatkowo będą przemierzać dla nich świat.

Miejscem docelowym podróżników będzie bar w Londynie w dzielnicy Soho - Mr Fogg's Society of Exploration - zainspirowany książką "W 80 dni dookoła świata" autorstwa Juliusza Verne'a. (W samym Lądku znajdziecie jednak kilka barów i restauracji Mr Fogga.)

Pij gin i podróżuj po świecie! I jeszcze Ci za to zapłacą! - 10
Pij gin i podróżuj po świecie! I jeszcze Ci za to zapłacą! - 8
Pij gin i podróżuj po świecie! I jeszcze Ci za to zapłacą! - 6
Źródło:
https://www.mr-foggs.com

Na czym polega praca? Szczęśliwcy będą musieli przywieźć dla właściciela baru konkretne przedmioty z różnych miejsc świata takich jak Bombaj, Nowy Jork, Paryż, Hong Kong, Tokio i San Francisco. Podczas podróży należy znaleźć inspirujące składniki oraz sprowadzić je do Londynu, by potem opowiedzieć o swoich przygodach z podróży. Wybrane składniki staną się częścią nowego koktajlu o nazwie Around the World, który będzie serwowany w barze.

Pij gin i podróżuj po świecie! I jeszcze Ci za to zapłacą! - 4
Źródło: https://www.mr-foggs.com

Oczywiście podróżnicy będą opowiadać o swoich przygodach na kanałach społecznościowych poświęconych "badaniom", gdzie będą publikować zdjęcia, filmy i snuć w interesujący sposób opowieści. Dlatego duże szanse na stanowisko mają kandydaci z doświadczeniem w fotografii, zarządzaniu portalami społecznościowymi, mają lekkie pióro (jak Juliusz Verne) oraz nie boją się przywdziać ubioru w stylu wiktoriańskim. Inne wymagania to odwaga, inicjatywa, dostępność czasowa między sierpniem a listopadem 2018 roku, ważny paszport i oczywiście miłość do ginu.

Pij gin i podróżuj po świecie! I jeszcze Ci za to zapłacą! - 2
Źródło: https://www.mr-foggs.com

Zwycięzcy zostaną wybrani przez brytyjskiego podróżnika Levison Wooda, znanego z jego przygód na całym świecie. Aplikować można do 27. sierpnia, a zatem prędko sięgnijcie po pióro i gin! Podanie można złożyć tutaj.

Jeśli jednak nie otrzymacie tej pracy, nic straconego! Świat można zwiedzać też na własną rękę z naszymi ofertami. Wybierz kontynent... Albo wszystkie!

Oferty z całego świata


Jeśli szukasz pracy, mamy też taką ofertę! :D

Pij gin i podróżuj po świecie! I jeszcze Ci za to zapłacą!

Pij gin i podróżuj po świecie! I jeszcze Ci za to zapłacą!