Rózne

Girl Power! Spędź noc w oryginalnym autobusie Spice Girls!

Oferta od , 16. paź. 2020 16.28

Lata 90' zawsze żywe! Jeśli tak jak my byliście fanami Spice Girls to możecie zarezerwować noclegi w odnowionym i designersko wyposażonym autobusie z filmu Spice World z widokiem na przystań na malowniczej wyspie Isle of Wight na południu Wielkiej Brytanii.

Girl Power! Spędź noc w oryginalnym autobusie Spice Girls! - 4

Rezerwacja możliwa jest przez portal Airbnb - terminy wysprzedają się szybko, więc spieszcie się, aby zagwarantować sobie miejsca na szalony dziewczyński wypad!

Czy cena nie jest zbyt pikantna? Autobus może pomieścić maksymalnie trzy osoby, a kosztuje 164 GBP za noc. W przeliczeniu na osobę daje to koszt około 260 PLN. Goście muszą mieć ukończone 12 lat.

Girl Power! Spędź noc w oryginalnym autobusie Spice Girls! - 2

Czego możecie spodziewać się na pokładzie autobusu? Wnętrza nawiązują do osobowości każdej ze spicetek i ich muzyki. Na górnym pokładzie znajduje się salon z telewizorem, kinowymi fotelami oraz oldschoolowym odtwarzaczem płyt CD. Na dole umieszczono sypialnię z wygodnym łóżkiem dwuosobowym oraz jednoosobowym.

Girl Power! Spędź noc w oryginalnym autobusie Spice Girls!

W samym autobusie nie ma łazienki ani kuchni. Nie znajdziecie tam też Wi-Fi, jedynie gniazdka elektryczne. Wszelkie udogodnienia znajdują się w pawilonie, przy którym ustawiony jest autobus, a internet w pobliskiej kawiarni. Wyłącznie do Waszego użytku będzie łazienka z prysznicem i kosmetykami oraz aneks kuchenny. Mała lodówka znajduje się również w samym autobusie, a więc będzie gdzie chłodzić drinki!

REZERWUJ AUTOBUS SPICE GIRLS!

Autobus zaparkowany jest w przystani na rzece Medina, około 3 km od centrum miasteczka Newport na wyspie Isle of Wight.Girl Power! Spędź noc w oryginalnym autobusie Spice Girls!