Podróżuj i otrzymaj darmowy nocleg za opiekę nad zwierzętami!

Oferta od , 3. maj. 2019 9.47

Wyobraź sobie, że możesz zwiedzać świat i otrzymać niesamowity nocleg niemal w każdym zakątku globu jedynie w zamian za opiekę nad czyimś zwierzakiem. Dzięki stronie Trusted Housesitters jest to możliwe. Serwis oferuje wyszukiwanie sprawdzonych opiekunów podczas wyjazdu ich właścicielu na urlop.

A post shared by Ben Harris (@benjyboo) on


Koncepcja jest prosta - połączyć podróżujących i właścicieli zwierzaków, którzy nie mogą zabrać swoich pupili w podróż i niechętnie godzą się na umieszczenie ich w innym miejscu. Zwierzętom bowiem łatwiej dopasować się do nowej osoby niż do nowego lokum. W zamian za troszczenie się o nie opiekun otrzymuje nocleg.

A post shared by Juan Andres (@mostronz) on


Opiekunowi nie są przypadkowi - każdy musi przejść trzystopniowy proces weryfikacyjny. Ważna jest też jego reputacja i oceny od innych użytkowników portalu oraz ostatecznie decyzja właściciela zwierzaka. Szanse na zostanie opiekunem są większe, jeśli posiada się referencje oraz jeśli dokonało się weryfikacji dowodu tożsamości online.


Członkostwo w serwisie to koszt ok. 10$ na miesiąc. Na serwisie jest zarejestrowanych wielu członków w ponad 130 krajach!


Czyż to nie idealny sposób na połączenie podróżowania i miłości do zwierząt? Za dobrą opiekę na pewno niejeden futrzak miło zamruczy do poduszki lub wdzięczny zamerda ogonem.

Podróżuj i otrzymaj darmowy nocleg za opiekę nad zwierzętami!