Rózne

Polski glamping wśród natury: jurty z sauną i banią nad jeziorem. Odpoczynek inaczej niż zwykle!

Oferta od , 10. mar. 2021 15.31

Świergot ptaków zamiast budzika, poranne opary unoszące się nad jeziorem, wiatr leniwie przeczesujący okoliczny las... Może nawet koń-sąsiad się uśmieje, gdy zobaczy zachwyt na Waszych twarzach!
"Najlepszy odpoczynek to ten w kontakcie z naturą." - takie zdanie wita nas u 4rest Camp. Tutaj to zdanie jest zupełnie na miejscu: 4rest Camp to jurty wypoczynkowe znajdujące się w Cząstkowie wśród lasów i łąk na Kaszubach.


Polski glamping wśród natury: jurty z sauną i banią nad jeziorem. Odpoczynek inaczej niż zwykle! - 20


Jurty, jak na obiekty glampingowe przystało, oferują komfortowe warunki i wysoką jakość. A to sprawi, że Wasz wypoczynek będzie niezapomniany. Żeby jeszcze więcej zmysłów doznało ukojenia, a umysł relaksu - na miejscu możecie skorzystać z widokowej sauny albo wymoczyć się w balii. Pełnia szczęścia!


Polski glamping wśród natury: jurty z sauną i banią nad jeziorem. Odpoczynek inaczej niż zwykle! - 18


Natłoku gości i "somsiadów" nie będzie - jurty są tylko 2. Każda z nich przeznaczona jest dla 2 osób i składa się ze stylowej sypialni i łazienki. Boicie się chłodu? Niepotrzebnie! Ogrzeje Was kominek syberyjski opalany drewnem. To m.in. dzięki niemu z jurt możecie korzystać przez cały rok, a co pora roku, to inne, niezwykłe doświadczenie!


Polski glamping wśród natury: jurty z sauną i banią nad jeziorem. Odpoczynek inaczej niż zwykle! - 16

Polski glamping wśród natury: jurty z sauną i banią nad jeziorem. Odpoczynek inaczej niż zwykle! - 14


Pod lasem możecie też skorzystać z zewnętrznej sauny i balii kąpielowej, obie z widokiem na okolicę. Opalane są drewnem i zapewniają wyjątkowy klimat, relaksują ciało na równi z umysłem.Polski glamping wśród natury: jurty z sauną i banią nad jeziorem. Odpoczynek inaczej niż zwykle! - 12


Jurty nie są wielkie. To przytulne i eleganckie "chatki" z wygodnym szerokim łóżkiem, małym stolikiem, łazienką. No i ten kominek! Dla amatorów "napoju bogów" jest też regał na wino. W nocy nieba nie "zasłaniają" miejskie latarnie, można pod kocem albo w balii pooglądać gwiazdy. Nie trzeba się spieszyć, można spokojnie spacerować po okolicy, popływać w jeziorze.
Co ciekawe - w okolicy nie ma zasięgu, więc fotki na fejsbuka albo insta będziecie mogli wrzucić dopiero po powrocie do rzeczywistości z tej krainy marzeń!


Polski glamping wśród natury: jurty z sauną i banią nad jeziorem. Odpoczynek inaczej niż zwykle! - 10

Polski glamping wśród natury: jurty z sauną i banią nad jeziorem. Odpoczynek inaczej niż zwykle! - 8

Polski glamping wśród natury: jurty z sauną i banią nad jeziorem. Odpoczynek inaczej niż zwykle! - 6


Co będziecie jeść? Pyszne świeże śniadania otrzymacie w cenie noclegów, a tuż obok znajduje się świetna restauracja w pensjonacie Noce i Dnie.

Nie ma internetu? I co Wy tam będziecie robić? Część atrakcji już wymieniliśmy: gapienie się w nocne niebo, spacery po okolicy, pływanie w jeziorze Bronisław (nocne?) i świeże ryby, sauna, balia, czytanie książki z lasem w tle.
W pensjonacie Noce i Dnie znajduje się też stadnina koni, więc możecie popróbować swych sił w jeździe wierzchem. W pobliżu leży też malownicze i ciekawe krajobrazowo 18-dołkowe pole golfowe. Możecie zacząć uprawiać nowy sport :)


Polski glamping wśród natury: jurty z sauną i banią nad jeziorem. Odpoczynek inaczej niż zwykle! - 4


Żeby cieszyć się absolutnym spokojem - jurty zapraszają dorosłych bez zwierzaków i potomstwa ;)


Polski glamping wśród natury: jurty z sauną i banią nad jeziorem. Odpoczynek inaczej niż zwykle! - 2


Brzmi pięknie! A ile kosztuje? Spokojnie, fortuny nie wydacie, a każda wydana złotówka zwróci się pięknymi wspomnieniami. Cena za wynajem jurty wynosi od 380 zł/dobę czyli 190 zł/os. Śniadanie w formie bufetu jest wliczone w cenę noclegu. Możecie zamówić obiadokolację (2 zestawy do wyboru: 35-45 zł/os). A dodatki?

  • Seans w saunie: 40 zł (1,5 godz)
  • Seans w balii: 60 zł (3 godz)
  • Komplet sauna + balia: 80 zł
  • Deska SUP: 50 zł/deska/dzień
  • Łódka wiosłowa: 50 zł/dzień
Rezerwacji możecie dokonać kontaktując się z 4rest Camp telefonicznie (numer na stronie obiektu)
Spodobało Wam się? Sprawdźcie też:


Polski glamping wśród natury: jurty z sauną i banią nad jeziorem. Odpoczynek inaczej niż zwykle!

Polski glamping wśród natury: jurty z sauną i banią nad jeziorem. Odpoczynek inaczej niż zwykle!