Praca jako "Ambasador Szczęścia" - testuj luksusowe hotele w Meksyku i zarób 120 tys $

Oferta od , 1. Oct. 2018 8.40

Co byście powiedzieli na pracę polegającą na byciu na urlopie 12 miesięcy? Praca Ambasadora Szczęścia w luksusowych hotelach Vidanta w Meksyku na tym właśnie polega. Oczywiście do tego doświadczanie różnych form luksusu, sztuki, kultury, historii, rozrywek i najlepszego jedzenia.

Praca jako "Ambasador Szczęścia" - testuj luksusowe hotele w Meksyku i zarób 120 tys $ - 10

Ambasador Szczęścia to nic innego jak ambasador marki hotelowej. Odwiedzi on wszystkie kurorty w miejscowościach: Nuevo Vallarta, Rivera Maya, Los Cabos, Acapulco, Puerto Peñasco i Puerto Vallarta i będzie zachęcał w swojej pracy do odwiedzin tych hoteli (przykładowe zdjęcia pochodzą właśnie z nich!). Zarobek jest całkiem niezły: 120 tys $ plus zakwaterowanie i wyżywienie oraz uczestnictwo w wielu rozrywkach zapewnianych przez markę Vidanta takich jak golf, nurkowania, zwiedzanie, testowanie lokalnych klubów i restauracji. Praca jak marzenie!

Praca jako "Ambasador Szczęścia" - testuj luksusowe hotele w Meksyku i zarób 120 tys $ - 8

Praca jako "Ambasador Szczęścia" - testuj luksusowe hotele w Meksyku i zarób 120 tys $ - 6

Jaki jest zatem idealny kandydat/ka? To komunikatywna osoba, czująca się w Social Media jak w domu, lubiąca dokumentować swoje podróże, kreatywna, znająca trendy i technologie, z doświadczeniem w pracy z influencerami. Mile widziane doświadczenie w marketingu i sprzedaży, dobra organizacja czasu oraz pozytywne usposobienie.

Praca jako "Ambasador Szczęścia" - testuj luksusowe hotele w Meksyku i zarób 120 tys $ - 4

Praca jako "Ambasador Szczęścia" - testuj luksusowe hotele w Meksyku i zarób 120 tys $ - 2

Podania można składać do 21. października i oprócz aplikacji należy przesłać 60 sekundowy filmik. Aplikacje złożycie tutaj: https://www.worldsbestjob.com/ Kandydat zostanie wyłoniony 1. listopada i ogłoszony na kanale Social Media marki.


Jeśli nie uda się Wam zdobyć tej pracy, zawsze pozostają odwiedziny w jednym z tych hoteli!

Bukuję hotel w Meksyku!


I coś jeszcze dla wielbicieli luksusu:


Praca jako "Ambasador Szczęścia" - testuj luksusowe hotele w Meksyku i zarób 120 tys $

Praca jako "Ambasador Szczęścia" - testuj luksusowe hotele w Meksyku i zarób 120 tys $