Rózne

Praca marzeń inna od wszystkich! Weź udział w wyprawie na Base Camp na Mount Everest

Oferta od , 1. mar. 2021 15.42

Jeśli Mount Everest Base Camp jest na Waszej liście do zdobycia, do tego macie trochę entuzjazmu do robienia filmów podróżniczych i Wasza dusza wciąż poszukuje przygód, koniecznie sprawdź tę pracę!

GoKo Travels poszukuje podróżnika, który przyłączyłby się do 17-dniowej wędrówki na Everest Base Camp, otoczonego najsłynniejszymi szczytami świata. Wybraniec będzie odpowiedzialny za udostępnianie filmów i tworzenie treści na podstawie swoich doświadczeń.

Praca marzeń inna od wszystkich! Weź udział w wyprawie na Base Camp na Mount Everest - 6

Spodziewane wynagrodzenie to 150 funtów. Ale, ale! Cała wyprawa kosztuje duże pieniądze, a za nią nie wybraniec nie za płaci ani grosza.

Trekking, który poprowadzi przez wioski Szerpów, wspaniałe klasztory i zapierające dech w piersiach wiszące mosty, dotrze do obozu bazowego najwyższej góry świata. Dodatkowo wieczorami będzie można zatrzymać się po drodze w tradycyjnych herbaciarniach.

Praca marzeń inna od wszystkich! Weź udział w wyprawie na Base Camp na Mount Everest - 4

Wybrany poszukiwacz przygód będzie musiał nagrać filmy z wędrówki, aby zasilić witrynę i sieci społecznościowe strony GoKo Travels. Co ważne, nie trzeba być profesjonalnym kamerzystą, wystarczy pasja i pomysłowość!

Wyprawa nie jest planowana od razu, ponieważ agencja oczekuje zniesienia ograniczeń podróży związanych z Covid-19. Wnioski jednak można składać już teraz. Dobra wiadomość jest taka, że aplikacje są otwarte dla mieszkańców każdego kraju, o ile ma się ukończone 18 lat. Warunki uczestnictwa w akcji znajdziecie na tej stronie.

Nie zwlekajcie zbyt długo, na przesłanie aplikacji macie czas do 3 marca 2021 roku!

Uwaga: wszystkie elementy 17-dniowej wędrówki są całkowicie bezpłatne, jednak loty powrotne są na koszt uczestnika wyprawy.

Informacje

Praca marzeń inna od wszystkich! Weź udział w wyprawie na Base Camp na Mount Everest - 2

Praca marzeń inna od wszystkich! Weź udział w wyprawie na Base Camp na Mount Everest


Praca marzeń inna od wszystkich! Weź udział w wyprawie na Base Camp na Mount Everest