Rózne

Praca marzeń! Sprzedawaj książki w 5* hotelu na Malediwach!

Oferta od , 28. wrz. 2020 18.38

Błękitny ocean, białe plaże, szum wiatru pośród palm. Kto nie chciałbym tak żyć? Teraz pojawia się niezwykła okazja, ponieważ 5* hotel Soneva Fushi na Malediwach szuka... sprzedawcy książek!!! To już trzeci raz z rzędu, kiedy można aplikować na to stanowisko (poprzednie edycje odbyły się w 2018 i 2019 roku).

Praca marzeń! Sprzedawaj książki w 5* hotelu na Malediwach! - 10

Soneva Fushi to założony w 1995 roku 5* hotel, w którym znajduje się nieduża księgarenka należąca do sieci Phillipa Blackwella. Właściciele poszukują obecnie opiekuna tych właśnie książek. Oprócz oczywistych zadań sprzedawcy Twoim zadaniem będzie prowadzenie ciekawego bloga z życia na wyspie, prowadzenie sesji czytania dla dzieci oraz zajęć z kreatywnego pisania.

Praca marzeń! Sprzedawaj książki w 5* hotelu na Malediwach! - 8

Praca marzeń! Sprzedawaj książki w 5* hotelu na Malediwach! - 6

(Źródło: Soneva Fushi)

Płaca nie jest wygórowana, ale benefity dodatkowe są niezwykłe! Kandydat, który skutecznie przejdzie proces rekrutacji mieszkał będzie w domku na prywatnej wyspie, z dala od turystów. Angaż otrzymuje się na minimum 3 miesiące.

- To praca marzeń dla wielu osób. Gdybym znów miał 25 lat, podjąłbym się jej - mówi sam Blackwell, właściciel księgarni.

To co? CV przygotowane?


Aplikację złożycie pod adresem e-mail [email protected]

Szczęśliwy księgarz na miesiąc przed wyjazdem weźmie udział w kursie przygotowawczym, a następnie w połowie października wyjedzie na Malediwy, gdzie spędzi około 6 miesięcy.

Więcej o pracy na stronie Barefoot Bookseller - tutaj również możecie poczytać o pracy poprzedniego sprzedawcy książek z hotelu.

To co, aplikujecie?


Nawet jeśli nie dostaniecie tam pracy, zawsze możecie spędzić niezapomniany urlop w Soneva Fushi! Prezentuje się wspaniale! Zarezerwujecie go tutaj.

Praca marzeń! Sprzedawaj książki w 5* hotelu na Malediwach! - 4

Praca marzeń! Sprzedawaj książki w 5* hotelu na Malediwach! - 2

Praca marzeń! Sprzedawaj książki w 5* hotelu na Malediwach!


Praca marzeń! Sprzedawaj książki w 5* hotelu na Malediwach!