Rózne

Praca marzeń! Staż przy... pilnowaniu żółwi na Malediwach!

Oferta od , 7. cze. 2019 8.10

Po raz kolejny udało nam się znaleźć dla Was niezwykłą ofertę na pracę marzeń. Choć "praca" to może zbyt wiele powiedziane, bo chodzi o dwutygodniowy staż... przy pilnowaniu żółwi na Malediwach! Staż może i bezpłatny, ale pracodawca zapewnia przelot w obie strony, zakwaterowanie w willi na wodzie oraz pełne wyżywienie. Żyć nie umierać!

Praca marzeń! Staż przy... pilnowaniu żółwi na Malediwach! - 10

Nie każdy staż musi być nudny! Luksusowy hotel na Malediwach, Coco Palm Dhuni Kolhu, zatrudnia stażystę do swojego Ośrodka Ratowania Żółwi Morskich na dwa tygodnie w sierpniu. Osoba, która przebrnie kwalifikacje otrzyma loty w obie strony, zakwaterowanie oraz wyżywienie, wszystko o wartości 24 000 PLN!!!

Praca marzeń! Staż przy... pilnowaniu żółwi na Malediwach! - 8

Wybraniec będzie mógł pracować pod okiem weterynarzy, którzy będą instruować stażystę i zadbają o to, by jego praca była efektywna.

Szczęśliwiec nie otrzyma jednak zwykłego zakwaterowania! Do jego dyspozycji będzie luksusowy bungalow na wodzie. Jakby tego było mało, to stażysta będzie miał okazję skorzystać z niektórych atrakcji dostępnych dla hotelowych gości, jak na przykład rejs o zachodzie słońca czy nurkowanie z delfinami.

Praca marzeń! Staż przy... pilnowaniu żółwi na Malediwach! - 6

Aplikant będzie musiał wysłać 3-minutowy filmik oraz list motywacyjny wyjaśniający dlaczego to właśnie on nadaje się do tej pracy najbardziej. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie, ale aplikanci powinni mieć ukończone 18-lat.

Podania będzie można składać od 17 czerwca do 1 lipca na stronie hotelu TUTAJ.

Praca marzeń! Staż przy... pilnowaniu żółwi na Malediwach! - 4

A jeśli nie chcecie takiej pracy, ale wciąż marzycie o Malediwach, kliknijcie w poniższy przycisk!

WAKACJE NA MALEDIWACH

Praca marzeń! Staż przy... pilnowaniu żółwi na Malediwach! - 2


Nie jesteś zainteresowany taką pracą? To może chcesz kupić dom we Włoszech za 1 EUR?

Praca marzeń! Staż przy... pilnowaniu żółwi na Malediwach!

Praca marzeń! Staż przy... pilnowaniu żółwi na Malediwach!