Rózne

Te linie zapłacą Ci 4.000 $ miesięcznie i opłacą Twoje podróże! Aplikuj o pracę marzeń!

Oferta od , 6. maj. 2018 16.04
Tanie islandzkie linie lotnicze WOW air poszukują duetu, który będzie latał do wybranych kierunków w Europie, USA i Kanadzie przez 3 letnie miesiące! Do wyboru aż 38 miejsc, do których latają linie.

Misja podróżników: tworzenie fajnych filmów, zdjęć i artykułów o ich podróżach. Szczęśliwcy przeniosą się do Reykjaviku na czas trwania kontraktu. Między podróżami będzie można oczywiście odwiedzić samą Islandię. Co trzeba zrobić, żeby mieć szansę na otrzymanie tej pracy? Nie musicie wysyłać CV! Zamiast tego WOW air chętnie obejrzy Twój dwuminutowy filmik, dlaczego właśnie Ty jesteś idealny do tej roli. Postawcie zatem na oryginalność i pomysłowość: możecie przedstawić wskazówki podróżnicze, historie z podróży lub dziwne fakty o krajach lub o Tobie samym. Wszystko jest możliwe!

Koszty noclegów, lotów, podróży i aktywności pokrywają oczywiście linie WOW Air. Do tego stypendyści programu otrzymują miesięczne wynagrodzenie w wysokości 4.000 $ na osobę.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 14 maja 2018 r. Aplikować można tutaj: https://travelguide.wowair.com/. Jury nominuje szczęśliwych zwycięzców w dniu 18 maja 2018 roku. Zwycięska para poleci do pracy od 1. czerwca do 15. sierpnia.

Życzymy powodzenia piratom i nie zapomnijcie wysłać nam kartki!

A do Islandii chyba nie trzeba przekonywać nikogo :)

Te linie zapłacą Ci 4.000 $ miesięcznie i opłacą Twoje podróże! Aplikuj o pracę marzeń! - 6

Te linie zapłacą Ci 4.000 $ miesięcznie i opłacą Twoje podróże! Aplikuj o pracę marzeń! - 4


Te linie zapłacą Ci 4.000 $ miesięcznie i opłacą Twoje podróże! Aplikuj o pracę marzeń! - 2

Oferty na Islandię!

Szukasz podróżniczej pracy? Mamy jeszcze inne propozycje!

Te linie zapłacą Ci 4.000 $ miesięcznie i opłacą Twoje podróże! Aplikuj o pracę marzeń!


Te linie zapłacą Ci 4.000 $ miesięcznie i opłacą Twoje podróże! Aplikuj o pracę marzeń!