Rózne

Praca z domu Ci się znudziła? Pracuj z rajskich Kajmanów nawet przez 2 lata!

Oferta od , 27. paź. 2020 18.15

Ostatnio informowaliśmy o możliwości pracy zdalnej z Dubaju, Barbadosu czy Bermudów oraz stworzyliśmy listę kierunków z programami rezydenckimi właśnie w tym celu. Do tych miejsc dołączyły właśnie Kajmany z ich Global Citizen Concierge Program.

Praca z domu Ci się znudziła? Pracuj z rajskich Kajmanów nawet przez 2 lata! - 6

Najnowszy program Global Citizen Concierge pozwoli cyfrowym nomadom na pracę z Kajmanów nawet przez dwa lata. Już sama wypowiedź premiera turystyki Kajmanów pozwala się rozmarzyć na ten temat:

„Wyobraź sobie, że idziesz na poranny spacer po Seven Mile Beach, popływasz w przerwie obiadowej i zakończysz dzień najlepszymi doznaniami kulinarnymi, jakie może Ci dać Kulinarna Stolica Karaibów?” (Moses I. Kirkconnell, JP, MLA)

Nie wiemy, jak Was, ale nas dłużej nie trzeba przekonywać!

Praca z domu Ci się znudziła? Pracuj z rajskich Kajmanów nawet przez 2 lata! - 4

Jak zatem można zakwalifikować się do programu? Indywidualni kandydaci muszą przedstawić dowód rocznej pensji w wysokości co najmniej 100 000 dolarów. Jeśli przyjeżdża się tu z osobą towarzyszącą lub dziećmi musi być to odpowiednio większa stawka. Pary muszą udokumentować dochód w wysokości co najmniej 150 000 dolarów i 180 000, jeśli mają dziecko.

Oprócz wymogów dotyczących dochodów, wnioskodawcy muszą dostarczyć ważny paszport, potwierdzenie, że są zatrudnieni przez podmiot poza Kajmanami, notarialnie potwierdzony list referencyjny banku, dowód ubezpieczenia zdrowotnego oraz bezzwrotną opłatę za wniosek w wysokości najmniej 1469 $. Wszyscy kandydaci podlegają również kontroli przeszłości.

Praca z domu Ci się znudziła? Pracuj z rajskich Kajmanów nawet przez 2 lata! - 2

Osoby zakwalifikowane do programu będą musiały znaleźć własne miejsce do życia na jednej z trzech wysp: Wielkim Kajmanem, Cayman Brac lub Małym Kajmanem. Na żadnej nie zabraknie rajskich plaż oraz słonecznej pogody.

Więcej informacji o programie znajdziemy na stronie ministerstwa Kajmanów tutaj. Natomiast aplikację można składać pod tym linkiem.


A tu znajdziecie więcej kierunków z podobnymi programami:

Praca z domu Ci się znudziła? Pracuj z rajskich Kajmanów nawet przez 2 lata!


Praca z domu Ci się znudziła? Pracuj z rajskich Kajmanów nawet przez 2 lata!