Rózne

Przezroczysty namiot-bańka na własność gdzie tylko zechcecie!

Oferta od , 3. maj. 2020 9.19


Codziennie ręcznie wyszukujemy dla Was oferty na pobyty, głównie w Polsce, w hotelach które oferują DARMOWE ODWOŁANIE REZERWACJI. Wszystkie takie oferty znajdziecie klikając w poniższy przycisk. Rezerwuj w najlepszych cenach i bez ryzyka! Sprawdź wszystkie nasze oferty z możliwością bezpłatnego anulowania lub zmiany!

OFERTY Z BEZPŁATNĄ ZMIANĄ LUB ANULOWANIEMWiemy, że bardzo podobają Wam się podsuwane przez nas pomysły glampingu w przezroczystych namiotach-bańkach w różnych zakątkach świata! A mieliśmy już przykładowo bańki w:

I w ogóle zaproponowaliśmy Wam już bardzo wiele ciekawych i nietypowych noclegów w psie (!), wozie strażackim, samolocie, domkach na drzewie!

A teraz taki namiot-bańkę możecie sobie kupić na własność i postawić, gdzie Wam się żywnie podoba! :D Wyobrażacie sobie? Własny przezroczysty namiot w ogródku, na działce, na plaży czy klifie!

Przezroczysty namiot-bańka na własność gdzie tylko zechcecie! - 20


Bańka oczywiście do najtańszych nie należy - kupicie ją w popularnym serwisie AliExpress od 2454 PLN do 4215 PLN. W zestawie jest oczywiście dmuchawa, więc nie musicie dmuchać sami albo próbować pompką do materaca ;)

Przezroczysty namiot-bańka na własność gdzie tylko zechcecie! - 18


Sprzedawca informuje, że jest jednocześnie producentem i może dostosować rozmiar, kolor, a nawet logo do wymagań nowego szczęśliwego właściciela przezroczystego namiotu-bańki!

Może to pomysł na otwarcie swojego własnego biznesu glampingowego? Gdzie postawilibyście taki przezroczysty glampingowy namiot-bańkę?Przezroczysty namiot-bańka na własność gdzie tylko zechcecie! - 16

Przezroczysty namiot-bańka na własność gdzie tylko zechcecie! - 14

Przezroczysty namiot-bańka na własność gdzie tylko zechcecie! - 12

Przezroczysty namiot-bańka na własność gdzie tylko zechcecie! - 10

Przezroczysty namiot-bańka na własność gdzie tylko zechcecie! - 8

Przezroczysty namiot-bańka na własność gdzie tylko zechcecie! - 6

Przezroczysty namiot-bańka na własność gdzie tylko zechcecie! - 4

Przezroczysty namiot-bańka na własność gdzie tylko zechcecie! - 2
Rezerwuj w najlepszych cenach i bez ryzyka! Sprawdź wszystkie nasze oferty z możliwością bezpłatnego anulowania lub zmiany!

OFERTY Z BEZPŁATNĄ ZMIANĄ LUB ANULOWANIEM

Przezroczysty namiot-bańka na własność gdzie tylko zechcecie!Przezroczysty namiot-bańka na własność gdzie tylko zechcecie!