Rózne

Przygoda w Orient Expressie! Luksusowa przejażdżka jak za dawnych czasów!

Oferta od , 31. paź. 2018 12.18

Chcecie się poczuć jak Liza Minnelli, John Travolta albo James Bond? Załóżcie garnitury, szpilki i w drogę tajemniczym i luksusowym Orient Expressem! Przyjemność ta nie jest tania, ale za to w jakich warunkach się podróżuje! I można zawsze zafundować sobie przejażdżkę na specjalną okazję! Możecie wybrać trasy odrestaurowanymi 100-letnimi wagonami pomiędzy następującymi miastami: Paryż, Londyn, Budapeszt, Wenecja, Praga, Bukareszt, Wiedeń aż do Stambułu!

SZCZEGÓŁY

  • dostępne daty podróży znajdziecie TUTAJ.
  • ceny zależą od wybranej trasy i rodzaju przedziału


Przeżyj przygodę życia! Przejedź całą Europę w niezwykłych wnętrzach pociągu stylizowanego na oryginał z 1883 roku. Przepięknie zdobione wnętrza, wyśmienita kuchnia, przemiła obsługa. W pociągu zadbano o każdy szczegół - do jego wykonania użyto części składów z lat 20. i 30. XX wieku.

Przygodę odbędziesz wewnątrz własnego przedziału. Różni się on od tych oryginalnych tym, że jest wyposażony w klimatyzację. Do wyboru są przedziały Twin, Cabin Suite oraz Grand Suite - oczywiście każdy w innej cenie. Zwłaszcza ten ostatni robi wrażenie - każdy posiada podwójne łóżko, obszerny salonik z własną jadalnią. Każdy przedział wyposażony jest w prywatną łazienkę.

Przygoda w Orient Expressie! Luksusowa przejażdżka jak za dawnych czasów! - 2

Podczas jazdy przydzielony Ci zostanie prywatny steward, który zadba o Twój komfort. W takich warunkach wystarczy się położyć i podziwiać zmieniające się za oknem widoki całej Europy. Pociąg wyposażony jest w Bar Car, gdzie można odpocząć przy wykwintnych drinkach - obowiązkiem jest spróbowanie drinka "Guilty 12", opracowanego na podstawie słynnej książki "Morderstwo w Orient Expressie". Nie, drink nie jest trujący.

Przygoda w Orient Expressie! Luksusowa przejażdżka jak za dawnych czasów!

Ile to wszystko kosztuje? Zależy oczywiście od trasy, ale ta najpopularniejsza z Londynu do Wenecji i z powrotem to marne grosze - tylko £2,365! Czyli jakieś 11 i pół tysiąca złotych. To co? Wskakujesz na pokład?

ZABUKUJ TUTAJ


Czytaj też:
Inspiracje i niezwykłości!

Przygoda w Orient Expressie! Luksusowa przejażdżka jak za dawnych czasów!