Rózne

Psie kawiarnie, które można odwiedzić online!

Oferta od , 22. kwi. 2020 12.30

Codziennie ręcznie wyszukujemy dla Was oferty na pobyty, głównie w Polsce, w hotelach które oferują DARMOWE ODWOŁANIE REZERWACJI. Wszystkie takie oferty znajdziecie klikając w poniższy przycisk. Rezerwuj w najlepszych cenach i bez ryzyka! Sprawdź wszystkie nasze oferty z możliwością bezpłatnego anulowania lub zmiany!

OFERTY Z BEZPŁATNĄ ZMIANĄ LUB ANULOWANIEM


Jeśli myślicie, że już widzieliście wszystko online, zwiedziliście wirtualnie muzea, zagraliście w escape roomy, to mamy jeszcze coś lepszego! Wirtualne psie kawiarnie!

W każdy weekend możecie wirtualnie odwiedzić kawiarnię Cockapoo z Wielkiej Brytanii, z której obejrzycie, jak tam psiaki rozrabiają!


Naszym zdaniem ta kawiarnia wpadła naprawdę na świetny pomysł, by umożliwić wielbicielom psów spędzenie z nimi czasu. Nie trzeba mieć nawet swojego pupila, bo zobaczycie wiele wesoło merdających ogonków online!

Jeśli jednak macie psa (<3) to zabierzcie go ze sobą na wirtualną wycieczkę do psiej kawiarnii. Przygotujcie mu jednak smakołyki, żeby nie zazdrościł swoim kolegom, którzy takie pyszności z pewnością dostaną.

View this post on Instagram

“‪If anyone needs toilet paper I got u‬” -Doug

A post shared by Doug The Pug (@itsdougthepug) on


Jak wziąć udział w takiej imprezie? Wystarczy dołączyć do grup na Facebooku lub śledzić te kawiarnie na Instagramie. Tam otrzymacie dostęp do spotkania na Zoomie. W soboty i niedziele spotykają się tam jamniki, buldogi francuskie oraz mopsy!


Żeby dołączyć do jamnikowej grupy wystarczy kliknąć tutaj oraz by śledzić ich Instagrama jamnikowej kawiarnii dostęp jest pod tym linkiem.

Żeby dołączyć do grupy buldogów francuskich wystarczy kliknąć tutaj oraz by śledzić ich Instagrama buldożkowej kawiarnii dostęp jest pod tym linkiem.

Żeby dołączyć do grupy mopsów wystarczy kliknąć tutaj oraz by śledzić ich Instagrama mopsowej kawiarnii dostęp jest pod tym linkiem.

Tutaj znajdziecie grupę na Facebooku kawiarnii Cockapoo, a jej Instagramowe konto pod tym linkiem.

Psie kawiarnie, które można odwiedzić online! - 2

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona, szybko zatem zarezerwujcie sobie miejsce!


Rezerwuj w najlepszych cenach i bez ryzyka! Sprawdź wszystkie nasze oferty z możliwością bezpłatnego anulowania lub zmiany!

OFERTY Z BEZPŁATNĄ ZMIANĄ LUB ANULOWANIEM

Psie kawiarnie, które można odwiedzić online!

Psie kawiarnie, które można odwiedzić online!