Rózne

Rajski zakątek - pływający bar na Fidżi!

Oferta od , 4. maj. 2020 16.30

Ten pływający bar na Fidżi zaspokoi nie tylko pragnienie Waszego podniebienia, ale także Waszego oka i ciała! Cloud9 jest położony na błękitnych wodach oceanu i chętnie zaprosi Was na drinka. Albo dwa.

Rajski zakątek - pływający bar na Fidżi! - 8

Rajski zakątek - pływający bar na Fidżi! - 6

(Źródło: www.cloud9.com.fj/)

Bar ma dwa piętra i unosi się na wodach Pacyfiku. Obsługa serwuje drinki z całego świata oraz Fidżi, a przy okazji włoską pizzę (także dla wegetarian, wegan i bezglutenową). Oprócz tego dj-e serwują muzykę nie mainstreamową, po to by stworzyć relaksującą atmosferę. Goście mogą odprężyć się na łóżkach dziennych i opalać na tarasie. Bar można wynająć na prywatną imprezę i cieszyć się naprawdę niecodziennym klimatem.

A post shared by Cloud 9 Fiji (@cloud9_fiji) on


Rajski zakątek - pływający bar na Fidżi! - 4

(Źródło: www.cloud9.com.fj/)

Bar znajduje się blisko wysp Fidżi, Viti Levu oraz Vanua Malolo. Można łatwo dostać się tam łódką, motorówką albo wodolotem. Warto wiedzieć, że bar akceptuje jedynie karty kredytowe i płatnicze - nie zabierajcie zatem gotówki.

Rajski zakątek - pływający bar na Fidżi! - 2

(Źródło: www.cloud9.com.fj/)

A post shared by Cloud 9 Fiji (@cloud9_fiji) on


Jeśli bar to dla Was nie wszystko, możecie spędzić czas uprawiając sporty wodne: lotniarstwo za łodzią (parasailing), narty wodne, nurkowanie oraz padlowanie (paddle boards).

Nas nie trzeba dłużej namawiać, a Was? Zerknijcie zatem do naszych ofert na Fidżi i podpłyńcie tam na drinka. Mamy też oferty w inne egzotyczne kierunki!Rajski zakątek - pływający bar na Fidżi!

Rajski zakątek - pływający bar na Fidżi!