Rózne

Rajskie Bermudy oferują roczny program rezydencki, żeby tu mieszkać i pracować!

Oferta od , 28. lip. 2020 9.01

Niedawno pisaliśmy, że Barbados zaprezentował 12-miesięczny program "Barbados Welcome Stamp", dzięki któremu przez rok będzie można pracować zdalnie na wyspie. W jego ślady poszły Bermudy, które ogłosiły roczny program rezydencki.

Rajskie Bermudy oferują roczny program rezydencki, żeby tu mieszkać i pracować! - 4

Jeśli więc szukacie egzotycznego miejsca i zmianą scenerii na palmy, biały piasek i wysokie temperatury, Bermudy umożliwią Wam przyjazd na wyspę. Osoby, które chcą tu pracować zdalnie, mogą przyjechać na wyspę i uzyskać roczną rezydenturę.

Program ma zostać uruchomiony jeszcze przed 1 sierpnia i ma roczna rezydentura ma kosztować $263. Aplikować będzie można na stronie rządowej Bermudów.

Kandydaci muszą mieć ukończone 18 lat, posiadać ubezpieczenie zdrowotne, „wykazywać się dobrym charakterem”, udowodnić, że są zatrudnieni w firmie lub uczęszczali do szkoły poza Bermudami i udowodnić, że będą w stanie utrzymać dochód bez szukania pracy w Bermudy. Podróżni, którzy nie chcą spędzić całego roku na Bermudach, mogą przebywać na wyspie do sześciu miesięcy bez wizy. Rząd wydłużył tym samym maksymalny pobyt bez wizy z 90 do 180 dni.


Rajskie Bermudy oferują roczny program rezydencki, żeby tu mieszkać i pracować! - 2

Bermudy otworzyły się ponownie na turystów 1 lipca. Podróżujący muszą być w stanie przedstawić negatywne wyniki testu COVID-19, wykonanego w ciągu 72 godzin od wyjazdu, a także wypełnić formularz kontroli podróżnych i kartę przyjazdu. Odwiedzający muszą również posiadać ubezpieczenie zdrowotne i zgodzić się na noszenie maski na twarz w miejscach publicznych.


Zamiast Bermudów wolicie Barbados? Tutaj też możecie przebywać przez rok dzięki temu programowi:

Rajskie Bermudy oferują roczny program rezydencki, żeby tu mieszkać i pracować!

Rajskie Bermudy oferują roczny program rezydencki, żeby tu mieszkać i pracować!