Rózne

Rajskie domki na drzewach w Dominikanie w dżungli!

Oferta od , 28. lis. 2017 20.44

Marzy Wam się urlop gdzieś z dala od zgiełku i również tłumów turystów? Gdzie wśród karaibskiej dżungli możecie zapomnieć zupełnie o świecie? Szukanie zakończone - mamy dla Was niezłą gratkę prosto z Dominikany!

Tree House Village to domki jak z marzeń. Ukryte w dżungli, w samym sercu półwyspu Samaná, a tuż obok niebiańskie plaże, górskie krajobrazy i nawet prywatny wodospad - oddalony zaledwie o 100 m! To miejsce jeszcze nie jest dotknięte masową turystyką i mamy nadzieję, że tak zostanie, gdyż tylko wtedy może zachować swój niezwykły klimat.

Rajskie domki na drzewach w Dominikanie w dżungli! - 18

Rajskie domki na drzewach w Dominikanie w dżungli! - 16

Do wyboru są cztery rodzaje domków. Pierwszy "Kabina na drzewie" z pięknym widokiem na dżunglę, łożem królewskim, hamakami i standardowym wyposażeniem. Kolejny "Domek dla rodziny" jest podobny z tą różnicą, że posiada dodatkowe dwa łóżka piętrowe dla dzieci do lat 12. Te domki mogą być zabukowane telefonicznie lub mailowo. Trzeci rodzaj domków - "W konarach drzew" - to idealne miejsce na podziwianie dżungli z samych wierzchołków drzew. Ostatni typ domków - "VIP" ma najlepszy widok, gdyż są one najwyżej położone. Dodatkowo wszystkie chatki mają prywatny prysznic i łazienkę. Każdy wyposażony jest oczywiście w elektryczność.

Rajskie domki na drzewach w Dominikanie w dżungli! - 14

Rajskie domki na drzewach w Dominikanie w dżungli! - 12

Wszystkie domki połączone są ze sobą linowymi mostami. Spacery między nimi będą przyjemne i bez owadów, gdyż w alejkach zamocowana jest siatka na owady. Z resortu jest też blisko do lokalnej plaży, na której nie musicie spodziewać się tłumów, co najwyżej kilku innych gości z domków lub rybaków.

Rajskie domki na drzewach w Dominikanie w dżungli! - 10

Rajskie domki na drzewach w Dominikanie w dżungli! - 8

Goście mogą też wybrać różne aktywności: zwiedzanie okolicy, jazdę konną do jednego z najpiękniejszych wodospadów na Karaibach, wyprawę na klify, zjazdy na linie, hiking, kajaki i jeszcze wiele innych. Oprócz wspaniałej okolicy na gości czeka także restauracja z lokalną kuchnią.

Rajskie domki na drzewach w Dominikanie w dżungli! - 6

Rajskie domki na drzewach w Dominikanie w dżungli! - 4

Domki są zbudowane z lokalnych materiałów. Resort angażuje się także w życie mieszkańców - daje zatrudnienie 30 osobom oraz angażuje w zlecenia kolejne 100 osób. Ideą jest wspieranie ekoturystyki. Goście mogą także angażować się osobiście w lokalne projekty - pomóc w nauce angielskiego dzieciom z pobliskiej szkoły, samemu dowiedzieć się o uprawach i także przy nich pomóc, pomóc w budowaniu domów dla mieszkańców będących w potrzebie oraz samemu przywieźć ubrania czy zabawki dla dzieci.

Rajskie domki na drzewach w Dominikanie w dżungli! - 2

Czy warto tam spędzić urlop? Zdecydowanie tak - goście oceniają go bardzo dobrze i domki mają aż 5/5 gwiazdek na TripAdvisor.

Urlopy w Dominikanie!

Jeśli lubicie oryginalne noclegi, z pewnością polubicie też igloo prosto z Laponii!

Rajskie domki na drzewach w Dominikanie w dżungli!


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól, aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zapisz się na nasz list w butelce, a będziesz znajdować podróżnicze skarby w swojej skrzynce email. Jako pierwszy dowiesz się o najlepszych ofertach i błędach taryfowych dzięki powiadomieniom WhatsApp. Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobilne, a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store lub Google Play. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Rajskie domki na drzewach w Dominikanie w dżungli!