Rózne

Sen nocy letniej - przepiękne noclegi w Beskidzie Niskim z banią w lesie!

Oferta od , 20. cze. 2020 16.07

Piękny letni dzień. Gorąco, więc las, przez który idziecie, pachnie z całej siły. Pachnie igliwiem, żywicą, jagodami, czyli tak, jak last pachnieć powinien. A oto nie byle jaki las - to łemkowskie strony Beskidu Niskiego! A w tym lesie nagle zza drzew wyłania się... łóżko! I to w towarzystwie ruskiej bani. Ale zaraz zaraz, czegoś tu brakuje! No tak, ścian! :D Witajcie w śnie nocy letniej. Oto trafiliście do Dosbajki pod gwiazdami!

Sen nocy letniej - przepiękne noclegi  w Beskidzie Niskim z banią w lesie! - 12

Czy może być coś romantyczniejszego niż noc pod gwiazdami? Wyobraź sobie, że leżycie w miękkiej pościeli, na wygodnym łóżku z widokiem na góry... Za Wami szumi las... Nad Waszymi głowami mrugają gwiazdy... a rano budzi Was świergot ptaków!

Sen nocy letniej - przepiękne noclegi  w Beskidzie Niskim z banią w lesie! - 10

Skąd się wziął pomysł?

Głowa rodziny, gościom znany jako gospodarz Darek, zawsze marzył o własnej agroturystyce. Dwa lata temu zrealizował to marzenie. Tak powstała Dosbajka, co po łemkowsku znaczy "OK".

Sen nocy letniej - przepiękne noclegi  w Beskidzie Niskim z banią w lesie! - 8

Noclegi Dosbajka ma dwa 5-os domki, jeden 6-os z możliwością dostawek i jeden duży, który może pomieścić nawet 10 osób.

Co jest w okolicy?

Góry kochane, to wiadomo! ;) W Beskidzie Niskim znajdują się szlaki turystyki pieszej, rowerowej, Szlak Architektury Drewnianej, szlak I Wojny Światowej... Stadniny koni huculskich znajdują się w sąsiednich wioskach: Gładyszowie i Regietowie. 10km od Dosbajki znajdziecie Uzdrowisko Wapienne, nieco dalej znajduje się Wysowa, w której można skorzystać z kameralnego aquaparku. Romantykom spodobają się też ruiny zamku w słowackim Zborowie, od którego dzieli Dosbajkę tylko pół godzinki drogi. Sporo ciekawych informacji o okolicznych atrakcjach znajdziecie na stronie tutaj

Korzystanie z dosbajkowego basenu jest w cenie noclegu, natomiast ruska bania i jacuzzi są dodatkowo płatne. Dla tych, którzy od basenu wolą bezpośredni kontakt z naturą, Dosbajka ma do wyboru aż 2 strumienie: mniejszy, leśny i drugi nieco większy. Wokół znajdują się lasy pełne grzybów i jagód. Na łąkach kwitnie rumianek, mięta, skrzyp... Na przełomie czerwca i lipca nad łąkami latają świetliki - to chyba najbardziej magiczne zjawisko jakie można zaobserwować. No i jeszcze spadające gwiazdy - te możecie obserwować w sierpniu.

Sen nocy letniej - przepiękne noclegi  w Beskidzie Niskim z banią w lesie! - 6

Sen nocy letniej - przepiękne noclegi  w Beskidzie Niskim z banią w lesie! - 4

Czy jest WiFi / zasięg czy należy się "odtruć" internetowo?

Dosbajka zaleca odpoczynek od WiFi, ale miejscówka jest mocno instafriendly ;) Dlatego awaryjnie możecie dostać router, gdyby dla kogoś Internet był nieodzowny. A zasięg jest i to wyśmienity! Prąd również, więc telefony i każdy inny sprzęt można podpiąć.

Sen nocy letniej - przepiękne noclegi  w Beskidzie Niskim z banią w lesie! - 2

A teraz przestańcie już marzyć i zacznijcie działać! Planujecie zaręczyny? Szukacie miejsca na niezwykłą rocznicę? A może po prostu jesteście fanami niebanalnych noclegów? Rezerwujcie (dos)bajkowy nocleg na wyjątkową okazję! Cena to 250 PLN/obiekt za noc (czyli 125 PLN/osobę!)

Dosbajka pod Gwiazdami!


Sen nocy letniej - przepiękne noclegi  w Beskidzie Niskim z banią w lesie!

LATO W POLSCE


Sen nocy letniej - przepiękne noclegi w Beskidzie Niskim z banią w lesie!