Rózne

Smerfastyczne domki z Chiang Mai! Noclegi w domkach w kształcie grzybów

Oferta od , 4. lut. 2021 18.45

Wiemy, że podróże do Tajlandii są obecnie utrudnione. Nie oznacza to jednak, że nie możemy wyszukiwać niesamowitych noclegów, które z pewnością będziecie chcieli zapisać na swoich listach, by później ich użyć, kiedy przyjdzie pora! Nie mogliśmy się powstrzymać, żeby nie napisać o tych noclegach wyglądających niczym z wioski Smerfów. Te urocze grzybki znajdziemy na północy Tajlandii, w Chiang Mai.

Smerfastyczne domki z Chiang Mai! Noclegi w domkach w kształcie grzybów - 12

Chiang Mai to piękne górzyste okolice, w których również znajdziemy przepiękne tajskie świątynie oraz liczne wioski tamtejszych plemion. Miasto przyciąga wieloma atrakcjami i warto je odwiedzić będąc w Tajlandii.

Miejsce, które znaleźliśmy dla Was na nocleg zostało stworzone jako ośrodek, w którym możne odpocząć dusza i ciało oraz można oddać się medytacjom. Budynki są ekologiczne, a tuż obok znajduje się organiczny ogród. Domki są zbudowane z gliny, mają 35 metrów kwadratowych i posiadają niezbędne udogodnienia.

Smerfastyczne domki z Chiang Mai! Noclegi w domkach w kształcie grzybów - 10

Smerfastyczne domki z Chiang Mai! Noclegi w domkach w kształcie grzybów - 8

Grzybek pomieści 3 osoby i jest zbudowany tak, aby każdemu było wygodnie. Ma 2 kondygnacje: 2 łóżka futonowe na piętrze i 1 łóżko na parterze.

Smerfastyczne domki z Chiang Mai! Noclegi w domkach w kształcie grzybów - 6

Smerfastyczne domki z Chiang Mai! Noclegi w domkach w kształcie grzybów - 4

Dlaczego wykonano je z gliny? Jak tłumaczą właściciele jest to budowla nie tylko ekologiczna, ale także dobra dla naszego zdrowia. Wierzą, że nasz organizm pochłonie dobrą energię z ziemi, co oznacza, że ziemski dom zbliża nas do natury i eliminuje złą energię. Ponieważ przy domu znajduje się ogród, można zobaczyć tu ptaki, jaszczurki, motyle, posłuchać żab, świerszczy oraz innych owadów. Coś zatem dla wszystkich, którzy lubią nocować pośród natury i jej dźwięków!

Smerfastyczne domki z Chiang Mai! Noclegi w domkach w kształcie grzybów - 2

Domek pomieści 3 osoby i cena noclegu to jedyne 104 PLN za noc. Zostając tutaj we trójkę zapłacicie zatem zaledwie 35 PLN/os! Dodatkowo właściciele mają 5 rowerów, które oddają do dyspozycji gościom za darmo! Miło z ich strony, prawda? Jeśli chcielibyście się tu kiedyś zatrzymać, kliknijcie w poniższy przycisk!

Noclegi w grzybkach w Chiang Mai


Smerfastyczne domki z Chiang Mai! Noclegi w domkach w kształcie grzybów


Lubicie nietypowe noclegi i miejsca? Sprawdźcie, co jeszcze codziennie dla Was wyszukujemy! Zebrane są w jednym miejscu poniżej!

Nietypowe noclegi i miejsca

Smerfastyczne domki z Chiang Mai! Noclegi w domkach w kształcie grzybów