Rózne

Szopia kawiarnia w Korei Południowej

Oferta od , 20. mar. 2020 10.50

Chcielibyście kiedyś wybrać się do nieco innej kawiarni, gdzie nie tylko dobra kawa jest główną atrakcją? Przedstawiamy zatem kawiarnię, w której mieszkają szopy! Blind Alley w Seulu to jedyne takie miejsce.


Właściciel kawiarni, Han Song Hee uratował z niewoli szopy, które miały trafić do producenta futer. Oprócz nich, można spotkać w kawiarni także kapibarę (rodzaj gryzonia) - ta z kolei została przygarnięta z zoo, które zamknięto, oraz psa corgi, który wychował się razem z szopami. Ostatnio pojawiły się także wietnamskie świnki.


Wstęp do kawiarni kosztuje 6,000 KRW (ok. 5$) oraz opcjonalnie coś do picia to koszt ok. 2,000 KRW. Odwiedzający otrzymują listę zasad, jak się zachować w kawiarni i jak traktować zwierzęta, które tam mieszkają.

A post shared by Liana Abdulina (@r.a.liana) on


Gdzie można znaleźć kawiarnię? W Seulu niedaleko Uniwersytetu Sookmyung.

Znacie podobne miejsca? Co myślicie o nich?

Szopia kawiarnia w Korei Południowej

Oferty do Korei Południowej!

Oferty do Azji!


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól, aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zapisz się na nasz list w butelce, a będziesz znajdować podróżnicze skarby w swojej skrzynce email. Jako pierwszy dowiesz się o najlepszych ofertach i błędach taryfowych dzięki powiadomieniom WhatsApp. Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobilne, a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store lub Google Play. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Szopia kawiarnia w Korei Południowej