Rózne

Taki festiwal naprawdę istnieje! Festiwal Penisów z Japonii!

Oferta od , 1. kwi. 2018 15.29

Konichiwa Piraci! Nie gdzie indziej, a właśnie w Japonii odbywa się niecodzienny festiwal. "Kanamara Matsuri" można tłumaczyć jako "festiwal penisa ze stali". Celebruje się go już od 1977 r. w pierwszą niedzielę kwietnia dla uczczenia wiosny oraz oczywiście ku chwale męskiego członka.


Festiwal odbywa się w mieście Kawasaki, w okolicach świątyni Kanayama. Mozna obejrzeć tam paradę trzech mishoki (penisów): w drewnianych świątynnych konstrukcjach niesione są gigantyczne penisy. W pierwszej dumnie prezentuje się najstarszy - penis z drewna, w kolejnej widać penisa z żelaza, a w ostatniej różowy penis - niesiony na barkach mężczyzn przebranych za kobiety.


Na festiwalu zobaczyć można penisa w różnych formach - na obrazach, warzywach przypominających kształtem członka czy słodkościach (tak, lizaki jak najbardziej są tutaj dostępne!).


Oprócz dobrej zabawy Kanamara Matsuri wspiera również kampanię na rzecz walki z AIDS. Mielibyście ochotę wybrać się za rok do Kawasaki?

Lecimy do Japonii!

Taki festiwal naprawdę istnieje! Festiwal Penisów z Japonii!


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól, aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobilne, a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store lub Google Play. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Taki festiwal naprawdę istnieje! Festiwal Penisów z Japonii!