Rózne

Te linie lotnicze dają darmowe noclegi w czasie długiej przesiadki!

Oferta od , 11. maj. 2019 16.07

Masz długą przesiadkę i nie chcesz koczować na lotnisku? Sprawdźcie, czy lecicie którąś z poniższych linii lotniczych i zapytajcie koniecznie o darmowy nocleg! Pamiętajcie przy tym, że nie możecie zrobić sobie zbyt długiego, np. kilkudniowego postoju na koszt linii lotniczych. Również nie zapominajcie o przepisach wizowych, niekiedy musicie zatroszczyć się o wizę sami, a czasem linie lotnicze Wam taką wizę załatwią.

Gotowi na darmowy nocleg? :)

Oto lista linii lotniczych, w których warto zapytać o darmowy nocleg.

AIR CANADA

Pasażerowie, którzy lecą klasą Business, Premium Economy lub Latitude oraz czekający ponad 6 godzin na kolejny lot, mogą otrzymać darmowy nocleg od Air Canada. Ci, którzy wybrali klasę Tango lub Flex muszą zapłacić za taki nocleg 49$. Więcej o takich przesiadkach na stronie Air Canada.

AIR CHINA

Lecąc liniami Air China i mając całonocną przesiadkę w Pekinie, możecie otrzymać nocleg za darmo. Do zabukowania na stronie linii.

CHINA SOUTHERN

Ci, którzy mają przesiadkę w Guangzhou między 8 a 48 godzin, również otrzymają darmowy nocleg od China Southern.

EMIRATES

Linie lotnicze Emirates troszczą się o zakwaterowanie, wyżywienie, transport i koszty wizowe w 2 przypadkach: 1) Jeśli macie przesiadkę w Dubaju dłuższą niż 8 godzin a nie dłuższą niż 24 godziny i lecicie klasą ekonomiczną lub 2) Lecicie pierwszą lub klasą biznes i przesiadka trwa od 6 do 24 godzin. W obu przypadkach mogą obowiązywać dodatkowe zasady w zależności od daty rezerwacji lotu, taryfy i lotów. Usługę Dubai Connect, bo tak właśnie się nazywa, należy zarezerwować z wyprzedzeniem.

ETHIOPIAN AIRLINES

Jeśli macie długą przesiadkę w Addis Abebie trwającą od 8 do 24 godzin linie Ethiopian Airlines zapewnią Wam nocleg oraz transfer do hotelu, jak również wizę tranzytową.

ETIHAD AIRWAYS

Lecąc klasą biznes i zatrzymując się w Abu Dhabi otrzymacie jeden darmowy nocleg, pasażerowie Pierwszej Klasy mogą otrzymać nawet 2 noclegi za darmo. Etihad Airways oferuje jeszcze dodatkowe atrakcje podczas długiego postoju.

GULF AIR

Przesiadka w Bahrajnie powyżej 8 godzin? Gulf Air zapewni Wam również darmowy nocleg.

QATAR AIRLINES

Jeśli macie przesiadkę w Doha trwającą między 8 a 24h, a więc nie ma żadnego dostępnego wcześniejszego lotu, linie Qatar Airways zapewnią Wam darmowy nocleg, wizę wjazdową, transfer i posiłki. Nie dotyczy to lotów na trasach do lub z Abu Zabi (AUH), Bahrajn (BAH), Dubaju (DWC), Dubaju (DXB), Kuwejtu (KWI), Maskatu (MCT) i Sharjah (SHJ).

ROYAL AIR MAROC

Podczas przesiadek w Casablance, które trwają więcej niż 24 godziny, linie Royal Air Maroc oferują darmowy nocleg, transfery i posiłki. Ponoć można próbować szczęścia nawet przy krótszych przesiadkach, warto dopytać na lotnisku.

SRILANKAN AIRLINES

Kto przesiada się w Colombo i czeka na lot więcej niż 8 godzin, otrzyma od Srilankan Airlines darmowy nocleg, transfer i wyżywienie.

TURKISH AIRLINES

Podczas przesiadek trwających powyżej 10 godzin dla podróżujących klasą ekonomiczną oraz powyżej 7 godzin dla klasy biznes, linie Turkish Airlines oferują darmowy nocleg, śniadanie i transfer (jeśli hotel jest poza lotniskiem). W tym celu należy udać się do "Hotel Desk" na lotnisku tych linii.

XIAMEN AIRLINES

Dla pasażerów z przesiadką dłuższą niż 8 godzin, Xiamen Airlines zapewniają darmowy nocleg i transfer z i na lotnisko.

No to hop na nocleg! :D


I na pewno wiecie, że u nas czeka na Was wiele tanich lotów? :)

Chcę gdzieś polecieć

Te linie lotnicze dają darmowe noclegi w czasie długiej przesiadki!