Rózne

Zobaczcie co zrobiła ta para, której rejs marzeń został anulowany!

Oferta od , 23. mar. 2020 17.55

Wasz długo oczekiwany wyjazd został odwołany z powodu pandemii Covid-19? A co ma powiedzieć ta para z Australii, której wymarzony rejs z okazji 53 rocznicy ślubu się nie odbył! Przeciwności losu nie zabiły jednak ich pogody ducha! Od takich ludzi, my młodsi, możemy uczyć się optymizmu i pozytywnego podejścia!

Dave i Norma Trill, małżeństwo 74-latków z Melbourne, wybierało się na 10-dniowy rejs po wyspach Pacyfiku luksusowymi liniami Royal Caribbean Cruises. Rejs, jak wiele innych w tym czasie został odwołany, gdy kraje zamknęły swoje granice i nałożyły zakaz podróżowania. Para nie podała się jednak rozczarowaniu i rezygnacji, choć bardzo na tę podróż czekali. Wraz ze zwoją córką nagrali we własnym salonie zabawny filmik. Błyskawicznie zyskał on ogromną popularność w sieci. A co za tym poszło, Państwo Trill pojawili się w wywiadach w prasie, a ich historia nawet w telewizji.


Córka państwa Trill, Jane, umieściła na Twitterze filmik, który zatytułowała "Rejs anulowany. Nie ma probelmu!". Nagrała swoich rodziców, którzy siedzą w białych szlafrokach i okularach przeciwsłonecznych przed telewizorem. Na ekranie wyświetlane jest kojące video z YouTube z widokiem na ocean z pokładu statku wycieczkowego. Para siedzi zrelaksowana z nogami na szafce pod telewizor i beztrosko popija szampana.

Zobaczcie co zrobiła ta para, której rejs marzeń został anulowany! - 2


Na jednym filmiku przygoda Państwa Trill we własnych czterech ścianach się nie skończy. Pogodnie usposobione małżeństwo zapowiada kolejne edycje. W wywiadzie dla magazynu Cruise Passenger Pan Trill zdradza, że pojawi się m.in. filmik symulujący wypoczynek na plaży w Tajlandii. Para w słomkowych kapeluszach będzie popijała Pina Coladę, a może nawet spróbuje nurkowania z rurką! Dlaczego to robią? Zwyczajnie dla zabawy i poprawy humoru. Czyż nie jest to nam wszystkim w obecnej sytuacji potrzebne?


Zobacz co jeszcze można robić, gdy zostałeś w domu!


Zobaczcie co zrobiła ta para, której rejs marzeń został anulowany!

Zobaczcie co zrobiła ta para, której rejs marzeń został anulowany!