Rózne

Trzecie Turystyczne Mistrzostwa Blogerów w Polsce

Oferta od , 11. gru. 2020 19.33

Zwycięzcami plebiscytu zostali Karolina i Piotr prowadzący blog "Rude i Czarne"! Gratulujemy :)

Pozostałe nagrodzone miejsca zajęli:

2. Bartek w podróży.

3. Podróże w natrzue.

Poniżej znajdziecie pełną listę wszystkich 16 finalistów.

Wyniki znajdziecie TUTAJ.


To juz trzecia edycja Turystycznych Mistrzostw Blogerów organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną.

Poznajcie 16 finalistów, z których każdy odwiedzi reprezentowany przez siebie region, przygotuje relacje, które będą na bieżąco publikowane. Trzy najlepsze blogi, które otrzymają najwięcej głosów, otrzymają nagrody pieniężne: kolejno będzie to 10000 PLN, 5000 PLN oraz 3500 PLN. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 10 grudnia.


Bartek w Podróży

Tak pisze o sobie: "Znam odpowiedzi na pytania stawiane przez osoby szukające pomysłu na podróż. Celem moich treści nie jest autopromocja ani forsowanie konkretnego stylu życia. Liczy się to, jak moje doświadczenie może się przydać czytelnikowi do stworzenia własnych przeżyć i wspomnień."

https://bartekwpodrozy.pl/


Znajkraj

Szymon tak pisze o blogu: "Turystyka rowerowa jak żadna inna łączy potrzebny człowiekowi ruch z przebywaniem na świeżym powietrzu i poznawaniem świata. A ja uwielbiam pokazywać moim czytelnikom miejsca, gdzie mogą dostać się na rowerze. I czasem mam wrażenie, że moi czytelnicy lubią ode mnie dowiadywać się o nowych, atrakcyjnych trasach rowerowych."

https://www.znajkraj.pl/


Cel w podróży

Celina pisze o sobie na blogu: "Kocham odkrywać nowe miejsca (także stare na nowo), poznawać kulturę danego regionu, jego historię. Uwielbiam docierać do miejsc spoza utartego szlaku. Polska ma wiele takich perełek i zdecydowanie warto je pokazywać i promować.

https://www.celwpodrozy.pl/


Polska Po Godzinach

Katarzyna i Tomasz o sobie: "Pisanie o Polsce to ,,raison d'être" naszego bloga- ,,Polska Po Godzinach" powstała i działa po to, by inspirować do poznawania najciekawszych miejsc w kraju. Od 5 lat pokazujemy nieznane zakątki regionów, najnowsze szlaki turystyczne i mniej znane zakamarki najbardziej turystycznych miejscowości."

https://polskapogodzinach.pl/


Tym Razem

Jakub o swoim blogu: "Polska ma wiele do pokazania tylko trzeba to odkryć! Geograficzne wykształcenie, ciekawość świata, ekscytacja lokalnymi smakami i poszukiwanie nieznanego to cechy, które mnie charakteryzują. Lubię krókie wypady za miasto, weekendowe wyjazdy z rodziną, ale i dłuższa eksploracja danego regionu jest czymś co nam się podoba! :)"

https://tymrazem.pl/


Coupleaway

Justyna i Paweł o sobie: "Jesteśmy pozytywnymi i otwartymi na nowe możliwości podróżnikami z głową pełną pomysłów. Zawsze stawiamy przed sobą bardzo wysokie wymagania w życiu prywatnym jak i w pracy. Obierając cel, chcemy dać z siebie wszystko i zrealizować go w 100 procentach. Tak samo jest podczas naszych podróży, czy to po Polsce czy za granicą."

https://coupleaway.com/


Idziemy Dalej

Krzysztof i Joanna tak prezentują bloga: "Opisywanie miejsc, które odwiedzamy od zawsze było naszą pasją. Stronę idziemydalej.pl prowadzimy od ponad 7 lat - na początku był to nasz pamiętnik z podróży do Nowej Zelandii, a rok później do Argentyny, ale z czasem przerodził się w bloga, w którym opisujemy wszystkie odwiedzone przez nas zakątki świata."

https://idziemydalej.pl/


MaNa w podróży

Maciej i Natalia o blogu: "Na blogu, który prowadzimy od samego początku jego istnienia publikujemy posty, w których zachęcamy innych, aby zwiedzali swoją najbliższą okolicę. Przekonujemy ich do tego, że nie trzeba nigdzie daleko wyjeżdżać, by przeżyć niesamowitą przygodę, odkryć nowe, często tajemnicze miejsca i zachwycać się urokiem świata."

http://manawpodrozy.pl


RudeiCzarne

Karolina i Piotrek o sobie: "Jesteśmy podróżnikami, których połączyła pasja. Pochodzimy z Podkarpacia, mieszkając potem w Małopolsce, wylądowaliśmy na Malcie. Pomimo podróży po świecie, przeprowadzka sprawiła, że bardziej zaczęliśmy doceniać Polskę. Tęsknota wywołuje w nas głód odkrywania Ojczyzny i miejsc, w których mieszkając w kraju, nie mieliśmy okazji być.:"

https://rudeiczarne.pl/


Podróże w Naturze

Anna i Michał o sobie: "Nie ma atrakcji, na jaką byśmy się nie zdecydowali! Jesteśmy fanami aktywnego wypoczynku, w zgodzie z naturą i na jej łonie. Robimy PR naturze, która nie ma swojego działu marketingu :) Jesteśmy zgranym duetem z lekkim piórem ze względu na doświadczenie w dziennikarstwie, a także kreatywne podejście i formaty, które wspiera codzienna praca marketingowa dla marek."

https://podrozewnaturze.pl/


Banita Travel

Anita o swoich doświadczeniach: "Ostatnie 9 miesięcy przebywałam za granicą. Utknęłam w trakcie pandemii z dala od Polski, bez możliwości powrotu i ogromnie za nią się stęskniłam. Możliwość wzięcia udziału w mistrzostwach i pokazania oraz poznania nowych niezwykłych miejsc w Polsce byłaby idealnym przypieczętowaniem mojego powrotu."

https://banita.travel.pl/


W 10 inspiracji dookoła świata

Magdalena o sobie: "Ze wszystkich krajów na mapie świata Polskę wyróżniają nie tylko wspaniałe walory przyrodnicze, ale przede wszystkim siła tradycji, moc lokalności i ludzie. Jestem pół góralką pół krakuską, w sercu której bije Małopolska, a paliwem napędowym w podróżach jest odkrywanie niezwykłości miejsc i wyjątkowości ludzi. I bardzo, ale to bardzo lubię o tym pisać."

https://w10inspiracjidookolaswiata.pl/


Bałkany rudej

Olka i Marek o sobie: "Od wielu lat podróżujemy po Bałkanach. W przerwie od bałkańskich wojaży eksplorujemy na rowerze/na piechotę Polskę. Przede wszystkim staramy się promować moje, rude, rodzinne, świętokrzyskie strony, które wciąż są niedoceniane przez turystów."

https://balkanyrudej.pl


Szalone walizki

Dorota i Jarosław tak piszą o sobie: "Ponieważ uwielbiamy Warmię i Mazury, czujemy się jej niepisanymi ambasadorami w podróżniczej blogosferze. To region, w którym żyjemy od lat. Znamy go zarówno z powietrza, lądu, wody i spod wody, ponieważ również nurkujemy. Znamy jego smaki, kuchnię, celebrowanie jakości żywności naturalnej. To będzie dla nas zaszczyt jeśli będziemy mogli reprezentować Warmię i Mazury w III Turystycznych Mistrzostwach Blogerów."

https://www.szalonewalizki.pl/


Podróżniczo

Marta o sobie: "Odkrywam Polskę na nowo. Najchętniej z perspektywy roweru oraz na pieszo. Udział w konkursie da mi możliwość nie tylko pokazania innym, ale także odkrycia samej nowych miejsc, do których nie miałam okazji jeszcze dotrzeć. Chętnie podzielę się wiedzą o województwie wielkopolskim oraz zachęcę innych do odwiedzenia tego malowniczego regionu Polski."

https://podrozniczo.pl/


Zamieszkali.pl

Arleta o sobie: "Cześć, jestem Arleta i prowadzę bloga zamieszkali.pl Opowiadam na nim o podróżach i mieszkaniu - w różnych miejscach na świecie. Od 4 lat ponownie mieszkam w Polsce, z wyboru i zamiłowania do naszego kraju. Moje życie toczy się między Śląskiem, a Pomorzem. Te regiony zapisane są we mnie od pokoleń."

https://zamieszkali.pl/Wszystkim biorącym udział życzymy powodzenia i z niecierpliwością czekamy na wyniki 10 grudnia! Więcej o Mistrzostwach Blogerów na stronie akcji: https://mistrzostwablogerow.polska.travel/


Trzecie Turystyczne Mistrzostwa Blogerów w Polsce