Rózne

Tu możesz dotknąć gwiazd! Śpij w niesamowitej kabinie w Dolomitach na 2000 m.n.p.m

Oferta od , 22. wrz. 2020 17.28

Starlight Room 360 ° to jedna z najsłynniejszych panoramicznych kabin na świecie i ciężko się dziwić: dookoła piękna sceneria Dolomitów, cisza, a nad nami rozgwieżdżone niebo.

Kabina znajduje się w pobliżu Cortiny D'Ampezzo, na wysokości 2055 m.n.p.m. Aby dotrzeć do noclegu, należy udać się w kierunku Passo Falzarego i minąć Schronisko Col Gallina, które zarządza pokojem. Tam można wybrać (również w zależności od pory roku), czy do noclegu chcemy dotrzeć pieszo, na skuterze śnieżnym, rakietach śnieżnych czy na rowerze.

Tu możesz dotknąć gwiazd! Śpij w niesamowitej kabinie w Dolomitach na 2000 m.n.p.m - 16

Goście zabierani są do Starlight Room tuż przed zachodem słońca, by zasiąść do obiadokolacji. Następnego dnia w schronisku Col Gallina jest serwowane śniadanie. Kolejne doświadczenie czeka po zachodzie słońca - bezmiar gwiazd w otoczeniu Dolomitów.

Kabina może pomieścić maksymalnie dwie osoby. Drewniane pomieszczenie ze szklanymi ścianami to efekt pracy lokalnych rzemieślników. Stworzyli oni mobilny pokój, który może obracać się o 360 °, by nadać lepszą perspektywę i podążać za ruchem gwiazd.

Tu możesz dotknąć gwiazd! Śpij w niesamowitej kabinie w Dolomitach na 2000 m.n.p.m - 14

W kabinie do dyspozycji jest duże łóżko małżeńskie, termostat do ogrzewania i różne akcesoria techniczne. Do tego kilka miłych akcentów takich jak czekoladki czy grappa. Łazienka znajduje się na zewnątrz, jednak nie martwcie się zimnem - goście otrzymują specjalną piżamę, która zapewnia ciepło.

Jaka jest cena za taki nocleg? To 650 euro, jednak wliczony jest w to transport, obiad w dniu przyjazdu i śniadanie w schronisku Col Gallina. Dostępne jest również tańsze zakwaterowanie (400 euro za noc) z kilkoma mniejszymi plusami, ale równie pięknym widokiem i jest to Starlight Room Gourmet.

Rezerwacje można robić do 30 września i zostało jeszcze kilka wolnych miejsc! Jeśli wolicie pobyt zimowy, możecie zarezerwować noclegi od 21 grudnia do 30 marca. Aby to zrobić, wystarczy wejść na stronę internetową lub skontaktować się ze Schronieniem Col Gallina. Rezerwacji można dokonać tylko na jedną noc.

Tu możesz dotknąć gwiazd! Śpij w niesamowitej kabinie w Dolomitach na 2000 m.n.p.m - 12

Tu możesz dotknąć gwiazd! Śpij w niesamowitej kabinie w Dolomitach na 2000 m.n.p.m - 10

Tu możesz dotknąć gwiazd! Śpij w niesamowitej kabinie w Dolomitach na 2000 m.n.p.m - 8

Tu możesz dotknąć gwiazd! Śpij w niesamowitej kabinie w Dolomitach na 2000 m.n.p.m - 6

Tu możesz dotknąć gwiazd! Śpij w niesamowitej kabinie w Dolomitach na 2000 m.n.p.m - 4

Tu możesz dotknąć gwiazd! Śpij w niesamowitej kabinie w Dolomitach na 2000 m.n.p.m - 2


Dla miłośników pięknych kabin w niezwykłych miejscach, mamy jeszcze takie noclegi w Norwegii:

Tu możesz dotknąć gwiazd! Śpij w niesamowitej kabinie w Dolomitach na 2000 m.n.p.m

Tu możesz dotknąć gwiazd! Śpij w niesamowitej kabinie w Dolomitach na 2000 m.n.p.m