Rózne

Twój pies może zostać krytykiem hotelowym!

Oferta od , 17. sie. 2019 10.11

Kochasz podróże? A może Twój pies kocha je jeszcze bardziej? Jeśli tak, mamy dla niego dobrą posadę, gdzie zarówno odpocznie jak i zarobi! Strona Hotels.com szuka psów, które ocenią hotele przystosowane do hostingu zwierząt. I tak, właściciele mogą jechać z nimi. ;)

Co trzeba zrobić, żeby Wasz pupil miał szansę zostać krytykiem hotelowym? Wystarczy wrzucić na Instagrama zdjęcie lub filmik swojego psa w czasie podróży, otagować i śledzić @hotelsdotcom oraz użyć hashtaga #CanineCritic. Ostatni dzień nadsyłania zgłoszeń to 25. sierpnia. Pełny regulamin konkursu znajduje się tutaj.


Zwycięzca wygra vouchery na 10 noclegów w hotelach (według własnego wyboru!) każdy o wartości do 200$. Ogłoszenie wyników nastąpi 18. września, portal Hotels.com skontaktuje się wtedy ze zwycięzcą.


Hotels.com wprowadził nową kategorię na stronie, mianowicie obiekty "przyjazne zwierzętom". Coraz więcej osób zabiera swoich pupili w podróż i również obiekty starają się dopasowywać do ich potrzeb. Pomysł z konkursem i poszukiwaniem psiego krytyka to również ukłon w ich stronę - stronie zależy na tym, by hotele przyjmowały zwierzaki w jak najlepszy sposób.


(Źródło: Hotels.com Europe)

Myślicie, że Wasz pupil ma szansę? :)


A jeszcze więcej w temacie psów znajdziecie w tych artykułach:

Twój pies może zostać krytykiem hotelowym!  - 2

Twój pies może zostać krytykiem hotelowym!

Twój pies może zostać krytykiem hotelowym!