Rózne

Twój zwierzak może zostać krytykiem hotelowym!

Oferta od , 1. paź. 2020 18.30

Kochasz podróże? A może Twój pupil kocha je jeszcze bardziej? Jeśli tak, mamy dla niego dobrą posadę, gdzie zarówno odpocznie jak i zarobi! Strona Hotels.com szuka zwierząt (psów, królików i innych pupili), które ocenią hotele przystosowane do hostingu zwierząt. I tak, właściciele mogą jechać z nimi. ;)

Co trzeba zrobić, żeby Wasz pupil miał szansę zostać krytykiem hotelowym? Wystarczy wrzucić na Instagrama lub Twittera zdjęcie lub filmik swojego zwierzaka w czasie podróży, otagować i śledzić @hotelsdotcom (na Instagramie) lub @hotelsdotcomUK na Twitterze oraz użyć hashtaga #CreatureCritics. Ostatni dzień nadsyłania zgłoszeń to 9 października. Pełny regulamin konkursu znajduje się tutaj.


Zwycięzca wygra vouchery na 10 noclegów w hotelach (według własnego wyboru!) każdy o wartości do 150$. Portal Hotels.com skontaktuje się osobiście ze zwycięzcą po zakończeniu konkursu.


Wasze pupile muszą się zmierzyć z nie lada konkurencją! O miano krytyka ubiegają się Dolly Pawton, Pooch of NYC, jeż Lionel, żółw Ethel oraz kot Chico! Do ich profili linkujemy w artykule.
Hotels.com wprowadził nową kategorię na stronie, mianowicie obiekty "przyjazne zwierzętom". Coraz więcej osób zabiera swoich pupili w podróż i również obiekty starają się dopasowywać do ich potrzeb. Pomysł z konkursem i poszukiwaniem psiego krytyka to również ukłon w ich stronę - stronie zależy na tym, by hotele przyjmowały zwierzaki w jak najlepszy sposób.


(Źródło: Hotels.com Europe)

Myślicie, że Wasz pupil ma szansę? :)


Jeśli jeszcze nie macie swojego psa albo pupila, może warto pomyśleć o adopcji? Można to zrobić na tej karaibskiej wyspie oraz oczywiście w każdym schronisku!

Twój zwierzak może zostać krytykiem hotelowym!

Twój zwierzak może zostać krytykiem hotelowym!