Rózne

Urlop w lutym? Wybierz się do jednego z tych miejsc!

Oferta od , 5. lut. 2019 14.11

Luty to tylko pozornie zimny miesiąc. W wielu miejscach świata to idealny czas na wyjazd i panują tam gorące temperatury. A nawet jeśli jest nieco chłodniej, właśnie w tym miesiącu można wyskoczyć na ciekawe wydarzenia. I my powiemy Wam, gdzie!


1. Karnawał w Wenecji

Od końca stycznia do połowy lutego trwa tutaj jeden z najpopularniejszych karnawałów na świecie. Wybierzcie się na spacer i koniecznie przepłyńcie piękne weneckie kanały. Czeka Was też wiele wydarzeń związanych z karnawałem: parady, konkursy masek, bale i wiele innych. Co i kiedy można obejrzeć, znajdziecie w oficjalnym programie karnawału tutaj.

Urlop w lutym? Wybierz się do jednego z tych miejsc! - 18

Oferty do Włoch!


2. Karnawał w Brazylii

Zostańmy w klimacie karnawałów i wybierzmy się do Rio na największy karnawał na świecie! Tam dopiero się dzieje na ulicach i temperatura musi być naprawdę gorąca. Niesamowite parady i samba dookoła. Karnawał trwa tutaj właśnie w lutym i w niektórych latach także na początku marca. Zobaczcie cały program.

A post shared by Karin (@karin.conradie) on


Brrrrazylia!


3. Azja południowo-wschodnia

Nie obniżamy temperatur i wyruszamy w kierunku Azji. Pięknie prezentuje się o tej porze Tajlandia (obojętnie czy wyspy Zatoki Tajlandzkiej czy na Morzu Andamańskim), Kambodża, Wietnam i Sri Lanka. Jest sucho i ciepło, ale nie za gorąco.

Urlop w lutym? Wybierz się do jednego z tych miejsc! - 16

Oferty do Azji!


4. Kostaryka

Właśnie skończył się szczyt sezonu, a zatem spodziewajcie się spadku cen. Jednak nie spadek temperatur! Wciąż jest ciepło, można wybrać się na treking do Parku Narodowego Tenorio, zobaczyć wulkany, dziką przyrodę i nawet leniwce.

Urlop w lutym? Wybierz się do jednego z tych miejsc! - 14

Kostaryka i Ameryka Południowa!


5. Bahamy

Tutaj również tłumy odjechały i pożegnano szczyt sezonu, jednak nie piękną pogodę. Słońce Was nie zawiedzie, białe plaże również, a kto chce niech jedzie zobaczyć jeszcze bahamskie świnki.

Urlop w lutym? Wybierz się do jednego z tych miejsc! - 12

Oferty na Bahamy!


6. Senegal

Z ciepłych afrykańskich kierunków warto pomyśleć o Senegalu. Nietypowy kierunek na podróżniczej mapie, jednak warto go wziąć pod uwagę na urlop! Piękne złote plaże, ostre jedzenie, dzika przyroda oraz uliczna sztuka - tego Wam nie zabraknie. Luty to najsuchszy miesiąc, trwa tam właśnie zima - co oznacza dla Europejczyków przyjemne lato.

Urlop w lutym? Wybierz się do jednego z tych miejsc! - 10

Afryka nie taka dzika!


7. Patagonia

Ostatni z ciepłych kierunków na tej liście. Przepiękna Patagonia kusi letnimi temperaturami, dni są długie i łatwo można poruszać się po regionie. Wielu turystów właśnie w tym czasie wybiera się w te strony, warto więc pomyśleć o zabukowaniu lotów i noclegów nieco wcześniej, żeby uniknąć wysokich cen, jak również, żeby znaleźć fajne miejsce noclegowe.

Urlop w lutym? Wybierz się do jednego z tych miejsc! - 8

Ameryka Południowa!


8. Skandynawia

Nadal można upolować tutaj zorzę. Wybierzcie jeden ze skandynawskich krajów i nie bójcie się zimna! Oprócz tego czeka Was wiele innych atrakcji, łyżwy, narty, zaprzęgi husky, a może nawet Mikołaj?

Urlop w lutym? Wybierz się do jednego z tych miejsc! - 6

Oferty do Skandynawii!


9. Antarktyda

Oj, będzie zimno! Warto jednak się przemóc i pojechać na Antarktydę właśnie w tym czasie, a zobaczycie tam wieloryby! Są niezmiernie aktywne w tym czasie.

Urlop w lutym? Wybierz się do jednego z tych miejsc! - 4

Znajdź loty na Antarktydę!


10. Góry w Europie

Ferie w niektórych województwach jeszcze trwają. Wiele ośrodków ma ciekawe oferty narciarskie. Wasze narty i deski już długo czekały, żebyście z nich w końcu skorzystali! W Europie mamy dużo gór do wyboru: Tatry, Beskidy, Alpy, Dolomity, Pireneje - dla każdego coś się znajdzie.

Urlop w lutym? Wybierz się do jednego z tych miejsc! - 2

Oferty w góry!

Wszystkie oferty na luty!


Urlop w lutym? Wybierz się do jednego z tych miejsc!

Urlop w lutym? Wybierz się do jednego z tych miejsc!