Rózne

Urlop w rezydencji żyraf w Kenii!

Oferta od , 2. maj. 2020 11.10

Codziennie ręcznie wyszukujemy dla Was oferty na pobyty, głównie w Polsce, w hotelach które oferują DARMOWE ODWOŁANIE REZERWACJI. Wszystkie takie oferty znajdziecie klikając w poniższy przycisk. Rezerwuj w najlepszych cenach i bez ryzyka! Sprawdź wszystkie nasze oferty z możliwością bezpłatnego anulowania lub zmiany!

OFERTY Z BEZPŁATNĄ ZMIANĄ LUB ANULOWANIEM


Wyobraź sobie, że jesz śniadanie a przez okno zagląda żyrafa... To nie sen, właśnie obudziłeś się w rezydencji żyraf w Kenii! Giraffe Manor to niesamowite miejsce, gdzie każdy możesz pomieszkać wśród tych wspaniałych zwierząt. Marzenie każdego dziecka i dorosłego też!


Giraffe Manor to butikowy hotel w Langacie (Kenia), obok którego mieści się leśne sanktuarium dla żyraf. Te z kolei bardzo chętnie odwiedzają hotel rano i wieczorem w nadziei na przysmak! Widząc gości hotelowych chętnie zaglądają przez okno i nie odmówią drobnych smakołyków.

Rezydencja to jednak nie tylko atrakcja turystyczna. Razem z Centrum Żyraf stanowi dom dla zagrożonego gatunku żyraf Rothschilda oraz miejsce, gdzie pary tych zwierząt mogą wrócić do życia w naturze oraz podtrzymywać gatunek. W Giraffe Manor żyło już wiele żyraf, obecnie jest ich tam 8.


Hotel posiada 6 przytulnych pokoi, z okien których goście mogą powitać żyrafy, a przy śniadaniu poczęstować je smakołykiem. Można odwiedzać go cały rok, a oprócz żyraf do wyboru są również inne aktywności, m.in. pojechać na safari, odwiedzić słonie czy założone w pobliżu muzeum.

Żyrafia rezydencja to raj na Ziemi dla miłośników zwierząt i natury. Więcej o tym miejscu możecie dowiedzieć się z jego strony tutaj.Rezerwuj w najlepszych cenach i bez ryzyka! Sprawdź wszystkie nasze oferty z możliwością bezpłatnego anulowania lub zmiany!

OFERTY Z BEZPŁATNĄ ZMIANĄ LUB ANULOWANIEM

Urlop w rezydencji żyraf w Kenii!

Urlop w rezydencji żyraf w Kenii!