Rózne

W Polsce powstaje największy tropikalny park wodny w Europie!

Oferta od , 21. maj. 2019 17.11

Już nie będzie trzeba jechać w tropiki, gdyż tropiki wyrosną obok nas! Niedaleko Warszawy powstaje największy tropikalny park wodny w Europie. Wielkie otwarcie Park of Poland już niebawem!

Kompleks Park of Poland będzie się składał z parku wodnego Suntago Wodny Świat, hoteli, domków typu bungalow, centrum konferencyjno-handlowego, parków tematycznych, biurowców oraz apartamentowców. Najfajniejsze są jednak strefy tematyczne Wodnego Świata z 32 zjeżdżalniami, niesamowitymi basenami, surfingiem i wieloma innymi! Już śpieszymy się wymienić, co dokładnie na Was tam czeka!

W Polsce powstaje największy tropikalny park wodny w Europie! - 4

(Źródło: https://parkofpoland.com/pl)

JAMANGO - WODNA DŻUNGLA

To właśnie tutaj znajdą się 32 zjeżdżalnie o łącznej długości aż 3 km! Powstaje tutaj najdłuższa zjeżdżalnia w Europie, mierząca 320 metrów - to tak jakby zjeżdżać z wieży Eiffla! Oprócz tego znajdą się tu basen z falami, dzika rzeka czy maszyna Surf-Air, umożliwiająca surfowanie pod dachem. Czeka także wiele atrakcji dla dzieciaków takie jak wewnętrzny i zewnętrzny wodny plac zabaw oraz brodzik. A dla dorosłych basen termalny z barem!

RELAX SUNTAGO

Tutaj znajdą się najprawdziwsze palmy! Ponad 400 sztuk zostanie sprowadzonych z Florydy, Malezji i Kostaryki. Wśród nich będzie można zanurzyć się w basenie termalnym (840 m2!) albo wyciszyć w ogrodzie. Do tego czekają gabinety masażu, baseny witalne oraz solaria. A w ciepłe dni otwierany dach wpuści do środka dużo słońca.

SAUNARIA

Tutaj czeka ponad 12 atrakcji tematycznych taki jak łaźnie parowe, baseny witalne, grota solna, komnata śnieżna, różnego rodzaju sauny czy prysznic Calla.

W Polsce powstaje największy tropikalny park wodny w Europie! - 2

(Źródło: https://parkofpoland.com/pl)

Gdzie dokładnie powstaje Park of Poland? W miejscowości Wręcza, w gminie Mszczonów w odległości około 60 km od Warszawy – pomiędzy autostradą A2 i drogą ekspresową S8. Ceny biletów na razie nie są znane, ale inwestorzy zapewniają, że będą przystępne. Jak tylko dowiemy się więcej i park będzie gotowy, poinformujemy i pokażemy więcej zdjęć. Już nie możemy doczekać się tropików w Polsce!Jeśli lubicie atrakcje wodne i relaks w SPA, skorzystajcie z naszych ofert!

Oferty SPA

Oferty w Polsce

Oferty hoteli z basenami


Lubicie szaleństwo w aquparkach? Poznajcie najlepsze w Europie!

W Polsce powstaje największy tropikalny park wodny w Europie!

W Polsce powstaje największy tropikalny park wodny w Europie!