Rózne

W tych państwach jeszcze znajdziesz księcia lub księżniczkę singla

Oferta od , 19. maj. 2018 8.49

Książę, biały rumak i księżniczka? Takie bajki odłóżmy na półkę. Kolejny książę odchodzi (tak, mówimy o Harrym.) Mamy jednak plan B! Na wolności wciąż pozostaje parę książąt - po upolowaniu takiego czeka nie tylko zamek, ale i nieziemski urlop w jego kraju albo choćby na... Bora Bora?

W tych państwach jeszcze znajdziesz księcia lub księżniczkę singla - 24

1. Książę Constantine-Alexios (19) - Greja i Dania


Jeśli nie będziecie mieć szczęścia u księcia Philipposa, zawsze zostaje jego młodszy i również wolny brat. Bez problemu poradziłby sobie jako model - jeśli prześledzicie jego Instagrama to zobaczycie, o czym mowa! Constantine-Alexios lubi nosić tweed, zainwestujcie zatem w coś eleganckiego! Spotkacie go na kampusie Uniwersytetu Georgetown w Stanach. Odkurzcie swoje dyplomy albo złóżcie podanie na studia w USA - księżniczka musi mieć dobre wykształcenie!

W tych państwach jeszcze znajdziesz księcia lub księżniczkę singla - 22

Ty + książę + oferty w Danii!

Albo w USA!

2. Książę Husajn (23) - Jordania


Hussein jest bardzo młodym spadkobiercą tronu Królestwa Jordanii. W wieku 20 lat został najmłodszą osobą, która kiedykolwiek przewodniczyła posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa ONZ. Jest miłośnikiem jazdy motocyklem, koniecznie zainwestuj zatem w skórzaną kurtkę i kask, żeby potem wskoczyć na motocykl i odkryć niesamowitą Jordanię.

W tych państwach jeszcze znajdziesz księcia lub księżniczkę singla - 20

Ty + książę + Jordania!

3. Książe Mateen (26) - Brunei

A post shared by Mateen (@tmski) on


Niewiele wiemy o kraju, z którego książę pochodzi, ale z pewością wiele osób zna księcia Mateen. Szczególnie na Instagramie, gdzie ma aż 779.000 obserwatorów - książę chętnie chwali się tam swoim bogactwem i interesującym życiem. Magazyn GQ Thailand nazwał go "najbardziej pożądanym singlem o błękitnej krwi w Azji" - wcale się temu nie dziwimy. Kto by nie chciał wraz z nim zapozować na jednej z egzotycznych plaż i latać prywatnym samolotem!

W tych państwach jeszcze znajdziesz księcia lub księżniczkę singla - 18

Ty + książę + egzotyczna Azja!

4. Książę Philippos (31) - Grecja i Dania

A post shared by @royalsofgreece on


Trafić na takiego księcia to szczęście - można od razu zostać księżniczką dwóch krajów. A do tego żyć w Nowym Jorku! Tam właśnie mieszka książę Philippos. Za dnia pracuje w funduszu inwestycyjnym, a wieczory można z nim spędzić w jednym z luksusowych hotelowych barów Hiltona. Na wakacje może jednak wybierzecie się do jakiegoś ładnego greckiego lub duńskiego zamku? Albo chociaż na Santorini! ;)

W tych państwach jeszcze znajdziesz księcia lub księżniczkę singla - 16

Ty + książę + oferty w Grecji!

5. Książę Hamdan (35) - Dubaj

A post shared by Fazza (@faz3) on

Hamdan to nie tylko książę, ale poeta (znany pod pseudonimem Fazz). Idealny materiał, jeśli lubicie sporty na świeżym powietrzu oraz macie niejedno hobby. Co lubi książę? Fotografię, skoki spadochronowe, jazdę konną, jazdę na rowerze ... krótko mówiąc, nie będziesz się nudzić! A na Instagramie śledzi go ponad 6 milionów osób!

Ty + książę + Dubaj!

6. Książę Sébastien (25) - Luksemburg


To z pewnością jeden z najbardziej eleganckich książąt. Do tego to oficer luksemburskiej armii, a jak wiadomo za mundurem panny sznurem. Studiował Marketing i Zarządzanie na Franciscan University of Steubenville w Ohio. A gdyby tego było mało - był członkiem narodowej drużyny Luksemburgu rugby. Książę idealny! I te zamki w Luksemburgu!

Ty + książę + oferty w Luksemburgu i okolicach!

7. Książę Joachim (26) - Belgia


O Joachimie wiadomo niewiele, woli pozostawać poza światłem reflektorów. Jak wieść jednak niesie - jest oficerem marynarki wojennej. Idealny kandydat dla niejednej piratki! Razem możecie zawinąć potem do belgijskiego portu.

W tych państwach jeszcze znajdziesz księcia lub księżniczkę singla - 14

Ty + książę + Belgia!

8. Książę Albert von Thurn and Taxis (35) - Niemcy

A post shared by Claudio Almeida (@alm31da) on


Książę Albert lubi szybkie samochody - to kierowca wyścigowy! Za kółkiem radzi sobie nieźle - zdobywał tytuł mistrza i wicemistrza w rajdach ADAC GT Masters. Chyba nikomu nie przeszkadza także fakt, że jest na liście miliarderów magazynu Forbes (z dochodem ok. 3.8 miliardów $.) Inne ciekawostki z życia księcia Alberta: mieszka w zamku (jak to książę), ma magisterium z ekonomii i teologii oraz uwielbia piwo.

W tych państwach jeszcze znajdziesz księcia lub księżniczkę singla - 12

Ty + książę + oferty w Niemczech, Austrii i Szwajcarii!

9. Książę Wenzeslaus (44) - Lichtenstein

Uwaga! Książ singiel może być zagrożony - kręciły się wokół niego aniołki Victoria Secret, w przeszłości szczególnie jeden: Adriana Lim. Wymagania zatem będą wysokie, żeby zdobyć takiego księcia. Warto jednak zainwestować w siebie, czeka książę z najbogatszego rodu w Europie i niezwykle królewski Lichtenstein!

W tych państwach jeszcze znajdziesz księcia lub księżniczkę singla - 10

Ty + książe i oferty w Europie!

10. Felipe de Marichalar y Borbón (19) - Hiszpania

A post shared by Bekia (@bekiaes) on

Czwarty w linii sukcesji do hiszpańskiego tronu, znany jako "zły chłopiec" z Iberii. Nie jest szczególnie lubiany przez media. Jeśli ulegniesz jego urokowi, przynajmniej będziesz mieć możliwość niekończących się podróży po przepięknej Hiszpanii! Dobrego jedzenia, wina i słońca nie zabraknie!

W tych państwach jeszcze znajdziesz księcia lub księżniczkę singla - 8

Ty + książę + Hiszpania!

Dla osobników szukających księżniczek, mamy także kilka do wyboru!

1. Księżniczka Sirivannavari Nariratana (32) - Tajlandia

Tajlandia to kraina marzeń - idealna dla miłośników przyrody, relaksu na słońcu i interesującej kultury. Ale to nie jedyny powód do odwiedzin tego kraju! Wybierzcie się tam, by oczarować księżniczkę Sirivannavari Nariratana. Ta z kolei pasjonuje się sportem, w szczególności badmintonem i żeglarstwem oraz jest miłośnikiem sztuki. Jest również doceniana w świecie mody, zatem upewnijcie się, że macie odpowiednią garderobę. A potem wybierzcie się na jedną z wielu tajskich wysp na miodowy miesiąc.

W tych państwach jeszcze znajdziesz księcia lub księżniczkę singla - 6

Ty + księżniczka + Tajlandia!

2. Księżniczka Alexandra (27) - Luksemburg

Jej Królewska Wysokość Księżniczka Alexandra jest jedną z najpiękniejszych młodych księżniczek w Europie. Alexandra jest poliglotką, absolwentką filozofii, miłośniczką sportu i literatury. Luksemburg to jedno z najmniejszych państw na naszym kontynencie, ale oprócz tego również jednym z najbogatszych krajów na świecie. Chyba warto pokusić się o rękę księżniczki takiego kraju.

W tych państwach jeszcze znajdziesz księcia lub księżniczkę singla - 4

Ty + księżniczka + cała Europa!

3. Księżniczka Beatrycze z Yorku (29) - Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej

Beatrycze, po angielsku Beatrice, jest najstarszą córką Andrei, księcia Yorku i Sarah Ferguson. Jest na siódmym miejscu z rzędu do tronu. To jednak nie przesłoni faktu, że po ślubie staniesz się częścią najbardziej znanej i śledzonej rodziny królewskiej na świecie. Księżniczka pojawia się w magazynach modowych ze względu na swój ekscentryczny wygląd, ale znana jest także z zaangażowania charytatywnego.

W tych państwach jeszcze znajdziesz księcia lub księżniczkę singla - 2

Ty + księżniczka + Wielka Brytania i Irlandia!

Nieważne jednak, czy polujesz na księcia lub księżniczkę (a może już jest w Twoich sidłach!) - u nas zawsze upolujesz świetny urlop! Również w królewskich zamkach! A potem można żyć dlugo i szczęśliwie.

Urlopy w zamku!

W tych państwach jeszcze znajdziesz księcia lub księżniczkę singla

W tych państwach jeszcze znajdziesz księcia lub księżniczkę singla