Rózne

Wakacyjne bony Tysiąc Plus na urlop w Polsce!

Oferta od , 11. maj. 2020 16.15


Codziennie ręcznie wyszukujemy dla Was oferty na pobyty, głównie w Polsce, w hotelach które oferują DARMOWE ODWOŁANIE REZERWACJI. Wszystkie takie oferty znajdziecie klikając w poniższy przycisk. Rezerwuj w najlepszych cenach i bez ryzyka! Sprawdź wszystkie nasze oferty z możliwością bezpłatnego anulowania lub zmiany!

OFERTY Z BEZPŁATNĄ ZMIANĄ LUB ANULOWANIEMRząd szacuje, że w tym roku ponad 7 milionów Polaków może dostać „Bon turystyczny 1000+” na wyjazdy turystyczne.

Bon turystyczny 1000+” to projekt tworzony we współpracy z Polską Organizacją Turystyczną mający na celu wsparcie turystyki krajowej. Będą mogli z niego skorzystać pracownicy zatrudnieni na umowach o pracę, którzy zarabiają mniej niż przeciętne wynagrodzenie, czyli poniżej 5227 PLN brutto miesięcznie.

Pracodawcy mogliby "zafundować" taki bon swoim pracownikom. Bon ma być w 90% sfinansowany z budżetu państwa, pracodawcy dopłacaliby tylko 10%. Ma to działać na podobnej zasadzie, jak świąteczne bony na zakupy, które pracodawcy mogą odliczać potem od podatku poinformowała dziś minister rozwoju Jadwiga Emilewicz.

Równowartość 1000+ nie byłaby jednak wpłacana na konto beneficjanta - otrzymywałby on tzw. "kartę przedpłaconą" (voucher), którą mógłby zapłacić za usługi turystyczne. Kartę można będzie przeznaczyć wyłącznie na pakiety turystyczne, pod warunkiem, że w pakiecie znajdą się noclegi i to wyłącznie w Polsce. 1000+ nie może zostać wydany na wyjazd zagraniczny. Pieniądze można będzie przeznaczyć na własne potrzeby lub przykładowo opłacić wyjazdu komuś z rodziny - np. dziecku.

Polska branża turystyczna otrzyma w ten sposób zastrzyk w wysokości 7 miliardów PLN, tyle też wyda na tę akcję państwo. W kolejnych latach udział budżetu miałby się jednak zmniejszać.

Rząd chce, by beneficjentami programu mogli być też przewodnicy, muzea, galerie, czyli wszyscy dostawcy usług turystycznych. Ale w pakiecie, którzy będą mogli przedstawić touroperatorzy.
Rezerwuj w najlepszych cenach i bez ryzyka! Sprawdź wszystkie nasze oferty z możliwością bezpłatnego anulowania lub zmiany!

OFERTY Z BEZPŁATNĄ ZMIANĄ LUB ANULOWANIEM

Wakacyjne bony Tysiąc Plus na urlop w Polsce!Wakacyjne bony Tysiąc Plus na urlop w Polsce!