Rózne

WakacyjniPiraci wypłyną na dalekie wody - wkrótce ruszy nasza własna marka rejsów!

Oferta od , 1. kwi. 2019 9.40

Pirat bez statku to jak szewc bez butów, piekarz bez pieca, kolarz bez roweru. Ach, długo by wymieniać! Nadszedł czas zatem na realizację naszych pirackich marzeń - wkrótce wyruszy nasza własna marka rejsów! Będziecie mogli wypłynąć pod banderą WakacyjnychPiratów!


Własna marka rejsów!


Oferty rejsowe nie pojawiają się u nas aż tak często, jak byśmy tego chcieli. Postanowiliśmy to zmienić i w końcu udało się. Od 1. stycznia 2020 roku wyruszymy na międzynarodowe wody na naszych własnych statkach. Oferty rejsowe po naprawdę pirackich cenach będzie można już wkrótce zabukować.


WakacyjniPiraci wypłyną na dalekie wody - wkrótce ruszy nasza własna marka rejsów!  - 4

Trasy rejsowe


Na początek proponujemy 3 trasy rejsowe. Pierwsza to rejs przez, jakże nie inaczej, Karaiby! Kolejna to trasa orientalna, a ostatnia poprowadzi przez Morze Śródziemne. Na statkach czekają na gości wygodne kabiny, strefa SPA oraz ogromny basen na pokładzie, na którym nie zabraknie słońca. Oczywiście rejs można zarezerwować w wersji All Inclusive, gdzie jedzenia i także wybornych trunków nie zabraknie!


Dziewiczy rejs przez Karaiby


W pierwszy rejs wypłyniemy oczywiście na Karaiby. Tym, którym uda się kupić bilety na niego, popłyną i poznają całą załogę WakacyjnychPiratów - nie moglibyśmy odpuścić sobie tej przyjemności i również wypłyniemy z Wami!


WakacyjniPiraci wypłyną na dalekie wody - wkrótce ruszy nasza własna marka rejsów!  - 2

Na naszej karaibskiej trasie czekają niesamowite kierunki, takie jak San Escobar, Atlantyda, Wyspy Szczęśliwe, Wyspa Szósta i Siódma. Oprócz tego w menu pojawi się rum z naszej własnej produkcji! Nie bylibyśmy prawdziwymi Piratami, gdyby zabrakło takiego trunku na naszych statkach. Szklaneczka rumu na zakończenie dnia, turkusowe wody oceanu i zachody słońca sprawią, że nigdy nie zapomnicie takiego rejsu (albo wręcz przeciwnie - z powodu rumu zapomnicie bardzo szybko!) Jeśli Karaiby Wam się aż tak spodobają, będziecie mogli przywieźć sobie również z nich papugę - wszystkie koszty transportu ptaków wliczone są w cenę rejsu.


Rezerwacja z rumem


Wkrótce uruchomimy system rezerwacji na nasze rejsy. Koszt dwutygodniowego rejsu przez Karaiby to zaledwie 666 PLN! Dodatkowo pierwszych 200 pasażerów otrzyma butelki rumu prosto z naszej karaibskiej produkcji! Rum jest najwyższej jakości i ma 80% alkoholu! Jest to tajna receptura strzeżona od lat - przepis znają jedynie założyciele firmy i uwierzcie, daje kopa! :D


WakacyjniPiraci wypłyną na dalekie wody - wkrótce ruszy nasza własna marka rejsów!

Gotowi, by wypłynąć z nami na szerokie wody? ;)


WakacyjniPiraci wypłyną na dalekie wody - wkrótce ruszy nasza własna marka rejsów!