Rózne

Widoki nie z tej ziemi! Hostel na klifie z wiszącym tarasem w Kolumbii

Oferta od , 26. lip. 2020 18.54

Wyobraźcie sobie pobudkę rano ze śpiewem ptaków, potem wychodzicie na taras i jecie śniadanie wśród chmur oraz przepięknych widoków na kanion. Dodajcie do tego marzycielskiego widoku zawieszony taras prosto z Waszego domku, z którego właśnie cieszycie się takim porankiem. Pomarzymy dalej?Takie wrażenia czekają na gości w El Refugio La Roca w Kolumbii. Hostel położony jest na malowniczym płaskowyżu Mesa de los Santos, w górnej części malowniczego Wielkiego Kanionu Chicamocha. Właśnie na ten kanion roztacza się widok z tarasów domków, które można wybrać sobie na nocleg. Jak piszą właściciele na stronie - skaliste góry skrywają tajemnice ich rdzennych przodków i roztaczają magiczną energię. To idealne miejsce na odpoczynek, medytację, kontemplację, uprawiania sportu oraz skosztowania zdrowego jedzenia.


Do wyboru dla gości jest kilka rodzajów domków. Najciekawszymi są oczywiście noclegi w drewnianych domkach, które mają siatkowe tarasy przywieszone do do okna pokoju. Nie tylko więc z pokoju mamy przepiękne widoki na kanion, ale właśnie z tego oryginalnego balkonu, który aż prosi się, by wziąć ze sobą kołderkę i czekać na nim na wschód albo zachód słońca.


Nie wszystkie domki mają takie balkony, jednak każdy z nich jest wyjątkowy. Możemy podziwiać z większości z nich niesamowite krajobrazy i zrelaksować się wśród natury.Domki noclegowe są zaprojektowane zgodnie z otaczającą je naturą. Są zbudowane z naturalnych surowców, a więc nie tylko ich ściany czy podłogi są, ale także meble są wykonane z kamienia czy drewna. Całość jest zaprojektowana, by goście mogli poczuć się w zgodzie z naturą.Sam hostel to jednak nie wszystko i koniecznie trzeba wykorzystać okazję będąc w tak pięknym miejscu. Hostel pomoże Wam zorganizować różnego rodzaju aktywności takie jak treking przez kanion (w tym wertykalny na jego skałach!), wspinaczki na klifie, wizytę w pobliskim miasteczku oraz lokalnym markecie, wycieczkę na plantację kawy czy do parku narodowego, paragliding albo wycieczkę rowerową.


Jeśli jesteście zainteresowani noclegami w tym miejscu, kliknijcie w przycisk poniżej. Ceny zaczynają się od 40 dolarów za noc.

Rezerwuj nocleg w El Refugio La Roca.
Jeśli lubicie nacieszyć oko widokami z różnych miejsc, polecamy Wam taką stronę:

Widoki nie z tej ziemi! Hostel na klifie z wiszącym tarasem w KolumbiiWidoki nie z tej ziemi! Hostel na klifie z wiszącym tarasem w Kolumbii