Wielkanocne szukanie jajek inaczej! W Belgii można wziąć udział w polowaniu na... gadżety erotyczne!

Oferta od , 31. mar. 2019 19.35

W niektórych krajach na Wielkanoc szuka się zająca i jajek. W Belgii jednak już kolejny rok organizowane jest wydarzenie, podczas którego szuka się nieco innych rzeczy... A mianowicie gadżetów erotycznych :D Cel jest jednak szczytny i już wyjaśniamy dlaczego!

Wielkanocne szukanie jajek inaczej! W Belgii można wziąć udział w polowaniu na... gadżety erotyczne! - 4

W tym roku odbędzie się już ósma edycja tego polowania. Organizuje je Softove.be, serwis sprzedający zabawki erotyczne oraz Endometriosis Belgium ASBL, stowarzyszenie podnoszące świadomość endometriozie (choroba macicy).

W ostatniej edycji wzięło udział 4000 osób, które sięgnęło po łopaty, by odszukać 800 gadżetów erotycznych ukrytych na trawniku w Wépion w Belgii. Można więc pohasać sobie jak prawdziwe zające! :P

Wielkanocne szukanie jajek inaczej! W Belgii można wziąć udział w polowaniu na... gadżety erotyczne! - 2

Polowanie organizowane jest głównie dla kobiet, jednak mile widzianych jest również 200 mężczyzn, jednak tylko i wyłącznie, jeśli będą przebrani! Podczas wydarzenia czekają też inne atrakcje i prezenty od partnerów wydarzenia takie jak bezpłatne zabiegi, pokaz twerkingu albo zumby.

Organizatorzy zadbali, by nikt nie opuścił polowania z pustymi rękami. Dla tych, którzy nie znajdą żadnej zabawki erotycznej wezmą udział w loterii z nagrodami. Wartość nagród to 1000 €. Korzyści z wpisów oraz opłat za wstęp zostaną przekazane stowarzyszeniom: Think-Pink (walczącemu z rakiem piersi) i Endometriosis Belgium. Jeśli jesteście zainteresowani, szybko zapiszcie się na stronie wydarzenia na Facebooku, na którym znajdziecie formularz. Liczba miejsc jest ograniczona do 4000 osób. Polowanie odbędzie się już wkrótce - bądźcie gotowi 8. kwietnia!

A tak wyglądało polowanie podczas ostatniej edycji:

Żródło: flair.be


Oferty do Belgii

Loty do Belgii

Oferty na Wiekanoc


Lubicie klimaty tylko dla dorosłych? Zapraszamy do takich hoteli!

Wielkanocne szukanie jajek inaczej! W Belgii można wziąć udział w polowaniu na... gadżety erotyczne!

Wielkanocne szukanie jajek inaczej! W Belgii można wziąć udział w polowaniu na... gadżety erotyczne!