Rózne

Wirtualne odwiedziny w Wielkim Kanionie z kamerą 360!

Oferta od , 22. kwi. 2020 12.22

Codziennie ręcznie wyszukujemy dla Was oferty na pobyty, głównie w Polsce, w hotelach które oferują DARMOWE ODWOŁANIE REZERWACJI. Wszystkie takie oferty znajdziecie klikając w poniższy przycisk. Rezerwuj w najlepszych cenach i bez ryzyka! Sprawdź wszystkie nasze oferty z możliwością bezpłatnego anulowania lub zmiany!

OFERTY Z BEZPŁATNĄ ZMIANĄ LUB ANULOWANIEM


Ahoj! Musimy siedzieć w domach. Musimy i już! Ale to nie znaczy, że nie możemy odkrywać świata. Mamy dla Was już całą serię wirtualnych wycieczek, które możecie sprawdzić TUTAJ. A teraz mamy dla Was wirtualną wycieczkę po Wielkim Kanionie Kolorado!

Korzystając z Google Maps możecie wyruszyć w wirtualną wycieczkę wgłąb Wielkiego Kanionu, zaczynając wycieczkę od południowej krawędzi tego cudu natury. Możecie podziwiać panoramy z góry kanionu lub zejść w dół do rzeki i przespacerować się jedną z tras trekkingowych.

ROZPOCZNIJ WIRTUALNE ZWIEDZANIE

Aby nawigować mapą korzystajcie z plusa i minusa w prawej dolnej części ekranu. Aby zobaczyć widok z danego miejsca, należy przeciągnąć ludzika znajdującego się przy róży wiatrów i "upuścić" go na wybrany punkt. Ostrzegamy! Może wciągnąć.

Wirtualne odwiedziny w Wielkim Kanionie z kamerą 360! - 4

Wirtualne odwiedziny w Wielkim Kanionie z kamerą 360! - 2


Rezerwuj w najlepszych cenach i bez ryzyka! Sprawdź wszystkie nasze oferty z możliwością bezpłatnego anulowania lub zmiany!

OFERTY Z BEZPŁATNĄ ZMIANĄ LUB ANULOWANIEM

Wirtualne odwiedziny w Wielkim Kanionie z kamerą 360!


Wirtualne odwiedziny w Wielkim Kanionie z kamerą 360!