Rózne

Przenieś się do Hogwartu! Wirtualny Escape Room z Harrym Potterem za darmo!

Oferta od , 5. kwi. 2020 18.45

Chcielibyśmy mieć taką magiczną moc, by za jednym dotknięciem różdżki zmienić obecną sytuację. Niestety nie mamy... Próbowaliśmy ;(

Na szczęście znaleźliśmy coś, co zajmuje nam czas i pozwala oderwać się od ponurych myśli. Wirtualny Escape Room Hogwart, który dostępny jest za darmo dla każdego, bez względu na stopień zaawansowania magicznych umiejętności!

To wyzwanie, jak szyte na miarę dla miłośników przygód Harry’ego Pottera, stworzył pan Sydney Krawiec, Pracownik Biblioteki Publicznej im. Petera Township'a w Pensylwanii.

Rozwiązywaniu zadań i rozwikływaniu zagadek śmiałkom towarzyszą zdjęcia i migawki z filmów o młodym czarodzieju, przenosząc ich w pełen magii świat stworzony przez J.K. Rowling.

Wydostanie się z Pokoju Zagadek Hogwart powinno zając około 10 minut a grać można zarówno indywidualnie, jak i w kilka osób.

Przyznajemy, że nie wszystkie zadania są dziecinne łatwe. Sprawdzice jak Wam pójdzie i porównajcie wyniki z rodziną i przyjaciółmi. Podejmujecie wyzwanie?


PRZEJDŹ DO POKOJU ZAGADEK HOGWART


Przenieś się do Hogwartu! Wirtualny Escape Room z Harrym Potterem za darmo!Przenieś się do Hogwartu! Wirtualny Escape Room z Harrym Potterem za darmo!