Rózne

Właśnie otwarto najgłębszy basen na świecie i znajduje się on w Polsce!

Oferta od , 23. lis. 2020 19.30

21 listopada nastąpiło wielkie otwarcie najgłębszego basenu na świecie. Możemy być dumni, bo znajduje się w Polsce, a konkretnie w Mszczonowie pod Warszawą.


Jak głęboki jest najgłębszy basen na świecie? Aż na 45 metrów i 47 cm! A jeśli jeszcze nie wiecie, czy byście chcieli zanurkować na takiej głębokości do dyspozycji stoi podwodny tunel do obserwacji nurków. W środku panuje zawsze doskonała pogoda, a nurkuje się w czystej i przejrzystej wodzie (32-34°C).


DeepSpot obiekt stworzony zarówno dla profesjonalistów, którzy mogą korzystać z oferty, ale także dla początkujących, którzy po raz pierwszy chcieliby spróbować nurkowania lub zrobić pierwszy kurs. Możliwy jest także freediving!

Całość została niesamowicie zaprojektowana - są tutaj jaskinie ze stalaktytami oraz płaskorzeźbami niczym u Majów, nurkujący mogą przepłynąć także obok wraku statku. Jeśli ktoś chce zatrzymać się tutaj na dłużej do dyspozycji gości są także pokoje - a te położone są 5 metrów pod wodą! Oprócz tego znajduje się tutaj także restauracja oraz sale konferencyjne.


Na świecie istnieją tylko dwa tak głębokie baseny - w Belgii NEMO33 (głębokość 33 m) oraz we Włoszech Y-40 Deep Joy (głębokość 42,15 m). Teraz polski obiekt przebił te miejsca!

Też się podjaraliście tym miejscem? Wejściówki, pierwsze nurkowania oraz vouchery na prezenty możecie zakupić na stronie DeepSpot tutaj.


Tutaj znajdziecie dokładną lokalizację DeepSpotu:Przypomnijmy również, że w Polsce mamy największy tropikalny park wodny w Europie!

Właśnie otwarto najgłębszy basen na świecie i znajduje się on w Polsce!

Właśnie otwarto najgłębszy basen na świecie i znajduje się on w Polsce!