Rózne

Wybrano najlepszy hotel na świecie roku 2017! To 5* hotel Nihiwatu z Indonezji

Oferta od , 4. wrz. 2017 17.05

Znany magazyn podróżniczy Travel & Leisure co roku wybiera najlepszy hotel świata. W tym roku po raz kolejny zwycięzcą został 5* hotel Nihiwatu położony na wyspie Sumba w Indonezji - położnej około 400 km od Bali. Co jest zatem tak wyjątkowego w tym hotelu?

W otoczeniu oceanu i dżungli wznosi się 28 luksusowych willi. Wokół nich roztaczają się wspaniałe widoki na ocean i formacje skalne. Resort posiada do tego prywatną plażę ciągnącą się na długość 2,5 km!

Wybrano najlepszy hotel na świecie roku 2017! To 5* hotel Nihiwatu z Indonezji - 22

Wybrano najlepszy hotel na świecie roku 2017! To 5* hotel Nihiwatu z Indonezji - 20

Wśród noclegów do wyboru jest domek na drzewie, do którego można dostać się przez bambusowy mostek. A w środku czeka prawdziwy infinity pool. Inną opcją jest jednopokojowa willa z prysznicem w dżungli. Każdy z pokoi posiada prywatny basen, panoramiczne okna, zdobią go również dekoracje i tekstylia wykonane przez mieszkańców wyspy.

Wybrano najlepszy hotel na świecie roku 2017! To 5* hotel Nihiwatu z Indonezji - 18

Wybrano najlepszy hotel na świecie roku 2017! To 5* hotel Nihiwatu z Indonezji - 16

Do dyspozycji gości stoi pawilon jogi, SPA, a nawet fabryka czekolady! Posiłkami można rozkoszować się w strefach jadalnych na świeżym powietrzu, a potem można się udać do prywatnego ogrodu na relaks.

Wybrano najlepszy hotel na świecie roku 2017! To 5* hotel Nihiwatu z Indonezji - 14

Wybrano najlepszy hotel na świecie roku 2017! To 5* hotel Nihiwatu z Indonezji - 12

Nihiwatu jest znany z bliskiego kontaktu z miejscową ludnością. Fundacja Sumba związana z hotelem wspiera mieszkańców, angażuje się w lokalne projekty - m.in. na temat edukacji i zdrowia. Obsługa hotelowa to w 90% mieszkańcy wyspy. Dla odwiedzających organizowane są wycieczki. W ten sposób goście mogą poznać kulturę wysypy i lokalne tradycje.

Wybrano najlepszy hotel na świecie roku 2017! To 5* hotel Nihiwatu z Indonezji - 10

Wybrano najlepszy hotel na świecie roku 2017! To 5* hotel Nihiwatu z Indonezji - 8

Chyba nikogo nie dziwi, dlaczego właśnie ten hotel został wybrany najlepszym na świecie. Zdobył wiele pozytywnych ocen, m.in. w kategoriach lokalizacji, wyposażenia, serwisu, wyżywienia i ogólnego wrażenia.

Wybrano najlepszy hotel na świecie roku 2017! To 5* hotel Nihiwatu z Indonezji - 6

Wybrano najlepszy hotel na świecie roku 2017! To 5* hotel Nihiwatu z Indonezji - 4

(Zdjęcia: http://nihihotels.com/)

Wypoczynek w najlepszym hotelu świata nie należy do najtańszych. Cena za jedną noc wynosi od 3,8 tys. PLN. Ale coż to byłby za wypoczynek! ;)


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól, aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zapisz się na nasz list w butelce, a będziesz znajdować podróżnicze skarby w swojej skrzynce email. Jako pierwszy dowiesz się o najlepszych ofertach i błędach taryfowych dzięki powiadomieniom WhatsApp. Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobilne, a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store lub Google Play. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Wybrano najlepszy hotel na świecie roku 2017! To 5* hotel Nihiwatu z Indonezji - 2
Wybrano najlepszy hotel na świecie roku 2017! To 5* hotel Nihiwatu z Indonezji

Wybrano najlepszy hotel na świecie roku 2017! To 5* hotel Nihiwatu z Indonezji