Rózne

Spędź urlop na Karaibach wśród uroczych psów, a jeśli chcesz również zaadoptuj jakiegoś!

Oferta od , 18. mar. 2020 13.14

Urlop pośród białych plaż, krystalicznej wody, palm i do tego na karaibskiej wyspie. Brzmi jak wymarzony urlop! A może być jeszcze lepiej, bo na jednej z karaibskich wysp czekają na odwiedzających sympatyczne psiaki, które już merdają ogonkami na nowe wizyty.

Spędź urlop na Karaibach wśród uroczych psów, a jeśli chcesz również zaadoptuj jakiegoś! - 2

Plaża, morze i pieskie życie

Psia wyspa znajduje się na karaibskiej Providenciales, należącej do grupy wysp Turks i Caicos. Od Kuby dzieli ją 800 km a dookoła rozpościera się Morze Karaibskie. W tym właśnie miejscu powstała fundacja Potcake Place, która ratuje psy oraz próbuje znaleźć im nowych właścicieli. Wśród psiaków znajdziecie tu labradory, owczarki czy angielskie foksteriery, które biegają beztrosko po plaży i czekają na osoby chętne, żeby je przygarnąć.


Czym się zajmuje Potcake Place?

Fundacja działa od 2005 r. i znajduje co roku dom dla ok. 500 psów. Adopcja jest bezpłatna, gdyż fundacja działa z a darowizn od odwiedzających oraz osób, które zaadoptowały psiaki. Na wyspie mieszka obecnie między 50 a 70 psów. Żeby zaadoptować jednego z nich należy spełnić poniższe warunki:

  • Należy mieć min. 25 lat
  • Cała rodzina musi być tego świadoma, że przygarnięcie psa oznacza opiekę nad nim 10 - 15 lat
  • Należy wysłać podanie do fundacji, która na miejscu zdecyduje, czy spełniasz wszystkie warunki


Następne kroki po spełnieniu warunków

Potcake Place wspiera świeżo upieczonych psich właścicieli i udziela im wszelkich informacji medycznych. Otrzymuje się książeczkę szczepień ze wszystkimi szczepieniami, podstawowe wyposażenie dla pieska, żeby czuł się w nowym miejscu jak w domu. Fundacja pomaga również w organizacji przelotu zwierzaka.

Nic nie stoi zatem na przeszkodzie, żeby odwiedzić Turks i Caicos i spędzić nieco czasu między czworonogami, nawet jeśli jeszcze nie zdecydujecie się na przygarnięcie jednego z nich.Pamiętajcie jednak, że nie trzeba lecieć aż na Karaiby, by uszczęśliwić jakieś psie serce. Wszędzie można przygarnąć pieska, także w Polsce i gorąco do tego zachęcamy. <3


A oferty egzotyczne jak zwykle u nas na stronie!

Egzotyka


Spędź urlop na Karaibach wśród uroczych psów, a jeśli chcesz również zaadoptuj jakiegoś!

Spędź urlop na Karaibach wśród uroczych psów, a jeśli chcesz również zaadoptuj jakiegoś!