Rózne

Wymarzony urlop na prywatnej wyspie na Filipinach!

Oferta od , 18. mar. 2021 13.24

Czy czasem nie miewasz uczucia, że należy Ci się porządny wypoczynek? Z dala od wszystkiego, zgiełku, a przede wszystkim innych ludzi (przynajmniej niektórych!) Jeśli do tego marzysz, by uciec w gorące miejsce i odpocząć wśród palm i białego piasku, nie mogłeś/aś trafić lepiej! Musisz poznać tę uroczą prywatną wyspę na Filipinach, którą możesz wynająć!

Wymarzony urlop na prywatnej wyspie na Filipinach! - 18

Wymarzony urlop na prywatnej wyspie na Filipinach! - 16

Brother Island, też zwana wyspą Robinsona Crusoe (przynajmniej przez właścicieli) leży niedaleko El Nido i oferuje naprawdę relaksujący pakiet wypoczynkowy. Można wynająć ją tylko dla siebie, jeśli podróżuje się samotnie, ale także dla grup do 16 osób - jednak bez obcych, nieznanych turystów. Wasza grupa otrzyma wyspę na wyłączność podczas pobytu.

Wymarzony urlop na prywatnej wyspie na Filipinach! - 14

Wymarzony urlop na prywatnej wyspie na Filipinach! - 12

Oprócz noclegu w skład rajskiego pakietu na wyspie wchodzi wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja, kawa i herbata), transfery z i na lotnisko, wypożyczania kajaków oraz zestaw do snorkelingu, sprzątanie domu, dostęp do biblioteki oraz gier planszowych. Dodatkowo można wykupić sobie masaż na plaży, Island Hopping (zwiedzanie innych wysp), napoje alkoholowe, sziszę, sesję zdjęciową (także z drona) oraz DJ czy muzykę akustyczną.

Wymarzony urlop na prywatnej wyspie na Filipinach! - 10

Pomyślcie więc, jakie wygody są do Waszej dyspozycji! Niebiańska biała plaża oraz piękny dom z 7 sypialniami, 2 łazienkami, 2 dodatkowymi toaletami oraz 2 dodatkowymi prysznicami. Idealne, żeby odpocząć tu z rodziną, przyjaciółmi, ale też na spędzenie romantycznej podróży poślubnej czy po prostu relaks z dala od cywilizacji. Gospodarze piszą także, że w razie potrzeby mogą zorganizować tu pobyt dla większej ilości osób, gdyby ktoś był zainteresowany np. zorganizowaniem tam... wesela!

Wymarzony urlop na prywatnej wyspie na Filipinach! - 8

Wymarzony urlop na prywatnej wyspie na Filipinach! - 6

Oprócz odpoczynku na plaży czy w wodzie można udać się na wyspie na spacer po dżungli czy lesie bambusowym. A potem wskoczyć do wody, by oglądać rafę koralową - bądźcie więc gotowi na snorkelling! Inna opcja to wynajęcie kajaków - całą wyspę można opłynąć nim w zaledwie pół godziny. Gospodarze mogą dla gości zorganizować także inne atrakcje, np. wyprawa snorkellingową na wyspę Nalbot oraz Darocotan, wędrówki po El Nido, łowienie ryb z lokalnymi rybakami czy masaż na plaży.

Wymarzony urlop na prywatnej wyspie na Filipinach! - 4

Wymarzony urlop na prywatnej wyspie na Filipinach! - 2

Jak dostać się na wyspę? Najpierw trzeba dolecieć do El Nido, a stamtąd zorganizowany jest transport na wyspę (z miasta albo już z lotniska). Cena za noc zależy od ilości podróżujących osób na wyspę - im więcej tym korzystniej.

Czy są jacyś chętni, żeby tu odpocząć? My już jesteśmy spakowani! ;)

Zarezerwuj nocleg na tej wyspie!


A jeśli chcesz mieć swoją własną wyspę, mamy kilka propozycji kupna :)

Wymarzony urlop na prywatnej wyspie na Filipinach!

Wymarzony urlop na prywatnej wyspie na Filipinach!