Rózne

Wymień się widokiem z okna! Dzięki tej stronie możesz zobaczyć widoki z okna osób z całego świata

Oferta od , 22. lip. 2020 17.56

Z pewnością nieraz z ciekawości chcielibyśmy zajrzeć przez czyjeś okno i zobaczyć, co znajduje się w środku w czyimś domu czy mieszkaniu. Co jednak powiedzielibyście, żeby wyjrzeć przez czyjeś okno i zobaczyć, jakie widoki rozpościerają się z tego miejsca? Przedstawiamy Wam ciekawą platformę, dzięki której można wyjrzeć przez okna osób z całego świata.

Wymień się widokiem z okna! Dzięki tej stronie możesz zobaczyć widoki z okna osób z całego świata - 12

Mowa o stronie Window Swap, która pozwala poczuć się jakbyśmy byli w innym miejscu i zobaczyć widoki z różnych stron świata. Użytkownicy mogą dodać widok z kamery na żywo, dzięki której przeniesiemy się na drugą stronę świata. Filmik powinien być 10 minutowym, statycznym i poziomym ujęciem okna, który można załadować bezpośrednio na stronę Window Swap bez konieczności pobierania aplikacji czy subskrypcji. Potem można oglądać filmiki innych osób klikając na przycisk na dole ekranu, który losowo wybierze nam kolejny widok z okna.

Wymień się widokiem z okna! Dzięki tej stronie możesz zobaczyć widoki z okna osób z całego świata - 10

Wymień się widokiem z okna! Dzięki tej stronie możesz zobaczyć widoki z okna osób z całego świata - 8

Pomysłodawcami projektu są Sonali Ranjit i Vaishnav Balasubramaniam mieszkający w Singapurze, który wyjaśniają, że strona narodziła się poprzez izolację oraz zakaz opuszczania mieszkania podczas pandemii. Małżeństwo założyło więc stronę, dzięki której poprzez oglądanie widoków z okna osób z innych części świata można poczuć się jakby się było w innym miejscu i tym samym podróżować nie ruszając się ze swojego mieszkania.

Wymień się widokiem z okna! Dzięki tej stronie możesz zobaczyć widoki z okna osób z całego świata - 6

Wymień się widokiem z okna! Dzięki tej stronie możesz zobaczyć widoki z okna osób z całego świata - 4

W projekcie bierze udział wiele osób i podczas przełączania widoku okien można się znaleźć dosłownie wszędzie, od Singapuru, przez Japonię, Stany Zjednoczone po Francję, Szwecję i wiele innych ciekawych zakątków. Jak będzie mieć szczęście zobaczycie również tam zwierzaki właścicieli, które chętnie przechadzają się przed kamerą. Spróbujcie sami i odwiedźcie Window Swap.

Wymień się widokiem z okna! Dzięki tej stronie możesz zobaczyć widoki z okna osób z całego świata - 2

Wymień się widokiem z okna! Dzięki tej stronie możesz zobaczyć widoki z okna osób z całego świata
Wymień się widokiem z okna! Dzięki tej stronie możesz zobaczyć widoki z okna osób z całego świata