Rózne

Wymień śmieci na dżointa: eko-akcja hotelu na Jamajce!

Oferta od , 23. lip. 2019 9.58

Zaciągnij się i ratuj planetę! Jeden z hoteli na Jamajce postanowił połączyć przyjemne z pożytecznym i zachęca do zbierania śmieci, które można w hotelu wymieniać na darmowego... dżointa!

Jamajkę od lat zalewają śmieci. Hotel Germaican chce wyjść naprzeciw temu problemowi i zachęcić odwiedzających do zbierania ich. Stąd również oryginalna akcja z ich wymianą na dżointa.
Podoba Wam się taka akcja? Zatem do dzieła! Odwiedźcie ten hotel i weźcie w niej udział. Trzeba dodać, że sam hotel jest naprawdę stylistycznie urządzony, a z pokoi roztacza się widok na dżunglę. Hotel Germaican znajduje się na północnym-zachodzie wyspy przy Górach Błękitnych i 90 km od miasta Kingston. Noclegi możecie zarezerwować u nas tutaj.
Na ile legalna jest ta akcja, nie możemy powiedzieć. W 2015 r. spożywanie marihuany zostało zezwolone na Jamajce, jednak jej sprzedaż nadal jest zabroniona. Ilość, którą można posiadać to 2 uncje (ok. 56 gramów).
Chcielibyście polecieć na Jamajkę, ale niekoniecznie ze względu na dżointy? Zerknijcie do naszych ofert. To naprawdę piękna wyspa!


Znajdź loty na Jamajkę

Jamajka z biur podróży
A jeszcze niedawno była taka akcja na Jamajce!

Wymień śmieci na dżointa: eko-akcja hotelu na Jamajce!

Wymień śmieci na dżointa: eko-akcja hotelu na Jamajce!