Rózne

Wynajmij całą prywatną wyspę z 26 willami na Fidżi z All Inclusive za jedyne... $65,000 za noc!

Oferta od , 14. sie. 2020 9.25

Wystarczą dwa tygodnie w tym hotelu, żeby na same noclegi wydać w nim 1.000.000 dolarów. Ale podzielcie to na 120 osób, bo tyle właśnie pomieści ta wyspa. Zerknijmy, jakie luksusy są w tej cenie!

Nocleg All Inclusive na wyspie Kokomo kosztuje 65 000 dolarów - mówimy tu o wynajmie całej wyspy! Jest to takiś pomysł, jakbyście chcieli zaplanować tutaj wesele i zaprosić tutaj jedynie najbliższe osoby. Za taką cenę muszą one być naprawdę bliskie Waszemu sercu!

Wynajmij całą prywatną wyspę z 26 willami na Fidżi z All Inclusive za jedyne... $65,000 za noc! - 12

Wyspa Kokomo ma powierzchnię 140 akrów i nocować można na niej w jednym z luksusowych domów. Do wyboru jest 21 willi przy plaży oraz 5 dopiero co oddanych do użytku rezydencji (3 i 6 pokojowych).

Wynajmij całą prywatną wyspę z 26 willami na Fidżi z All Inclusive za jedyne... $65,000 za noc! - 10

Wynajmij całą prywatną wyspę z 26 willami na Fidżi z All Inclusive za jedyne... $65,000 za noc! - 8

Każda z willi posiada własny basen otoczony tropikalnym ogrodem dając tym samym dużo prywatności. Prosto z nich roztacza się widok na ocean i goście mają bezpośredni dostęp do plaży. Wille składają się z dużego salonu i aneksu kuchennego z klimatyzacją i wentylatorami sufitowymi, w połączeniu z główną sypialnią z garderobą, prysznicem ze strumieniem deszczowym, głęboką wanną i prysznicem na świeżym powietrzu. Do tego wystrój oraz projekt podkreślają tradycje Fidżi i znajdziemy w nich wspaniałe dzieła sztuki.

Rezydencje są przeznaczone dla większej ilości osób - rodzin albo grup przyjaciół podróżujących razem. Są one usytuowana na szczytach wzgórz i również bujnymi tropikalnymi ogrodami. Do dyspozycji gości jest lokaj oraz niania, jeśli przyjeżdża się tu z dziećmi.

Wynajmij całą prywatną wyspę z 26 willami na Fidżi z All Inclusive za jedyne... $65,000 za noc! - 6

Wynajmij całą prywatną wyspę z 26 willami na Fidżi z All Inclusive za jedyne... $65,000 za noc! - 4

Wynajmij całą prywatną wyspę z 26 willami na Fidżi z All Inclusive za jedyne... $65,000 za noc! - 2

Jakie atrakcje czekają jeszcze na wyspie? Goście mają do dyspozycji np. największe w całym Fidżi SPA - Yaukuve Spa Sanctuary. Do tego można wziąć udział w wielu aktywnościach jak pływanie z płaszczkami czy rekinami, wędrówki do wodospadu, połów ryb, joga czy nawet pomoc w rekonstrukcji rafy koralowej z udziałem biologa morskiego.Chcecie dowiedzieć się więcej o tej luksusowej wyspie? Koniecznie odwiedźcie jej stronę! Może nie będziecie chcieli wynająć jej całej w tak oszałamiającej cenie, ale pojedynczą willę?

Rezerwuję wyspę Kokomo

Rezerwuj willę na Kokomo


Z nieco tańszych opcji mamy też prywatne wyspy, które można wynająć na Airbnb!

Wynajmij całą prywatną wyspę z 26 willami na Fidżi z All Inclusive za jedyne... $65,000 za noc!

Wynajmij całą prywatną wyspę z 26 willami na Fidżi z All Inclusive za jedyne... $65,000 za noc!