Rózne

Wyrusz w rejs dookoła świata i zostań profesjonalnym odkrywcą atrakcji turystycznych!

Oferta od , 10. lut. 2019 18.15

Ahoj, szczury lądowe! Teraz możecie awansować na luksusowych piratów pływających na wodach całego świata. A to wszystko dzięki organizatorowi rejsów Royal Caribbean, który szuka profesjonalnych odkrywców atrakcji turystycznych.


Do tej pracy nie są potrzebne specjalne umiejętności. Wystarczy być chętnym do przygód i mieć dobre oko do zdjęć, żeby zaprezentować je na Instagramie. Organizator Royal Caribbean szuka ochotników, którzy w ciekawy sposób będą promować rejsy i atrakcje z nimi związane. Szczęśliwcowi zostanie oczywiście wszystko opłacone, żeby mógł w pełni z korzystać z atrakcji i testować je na każdym odcinku rejsu.

Jakie miejsca odwiedzi odkrywca? Przemierzy on lub ona takie kierunki jak Bahamy, Alaska, norweskie fiordy, Lizbona, Dubaj i japońska Osaka. Royal Caribbean opłaca całkowity pobyt, a więc hotele (wybrane przez odkrywcę), transfery, posiłki, napoje (bezalkoholowe), dostęp do Internetu, dzienne kieszonkowe w wysokości 50 funtów brytyjskich (albo ekwiwalent tej sumy). Dodatkowo odkrywca otrzyma wynagrodzenie w wysokości 6 tys. funtów po zakończeniu rejsu.

Jakie warunki muszą spełnić kandydaci? Należy mieć ukończone 21. lat i mówić płynnie po angielsku. Jak można złożyć podanie? Należy otagować na Instagramie organizatora rejsów @RoyalCarribeanUK i użyć hashtaga #ShoreExplorer na swoim koncie na Instagramie, Instagram Story albo IG TV. Pełen regulamin przeczytacie tutaj. Na składanie podań jest czas do 1. marca. Jury ogłosi zwycięzcę 5. kwietnia. A potem pozostanie już tylko słodkie czekanie na rejs życia!Jeśli nie wyjdzie Wam z rejsem, zawsze zostaje taka opcja! :)

Wyrusz w rejs dookoła świata i  zostań profesjonalnym odkrywcą atrakcji turystycznych!

Wyrusz w rejs dookoła świata i zostań profesjonalnym odkrywcą atrakcji turystycznych!